Multivitamin-balik yagi kullanip faydasini goren var mi?

yesimk soruyor: 10

Her çocuk gibi benimkiler de her şeyi yemiyorn onu gectim. Cok sık hastalaniyorlar. Multivitaminlere karsi on yargim var aslında pek güvenmiyorum. Fakat hasta olmalarını azaltiyorsa kullanmayi düşünürüm. Kullanıp tavsiye eden var mi? Hangi marka kullandınız bir de?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


semraonur

Merhaba.ben multi tabs omega-3 şurup ballı olanını kullanıyorum.iştahı baya açıldı kuzumunmert_mert

biz yuvaya gidiyorduk .o dönem o kadar hasta olduki doktor bizi görünce aaa yinemi siz olmuştu artık.sonra bize imuzinc beta glukon verdi.ilk başlarda içirme taraftarı değildim başka bir doktora daha danıştım oda kullanırsan faydası olur dedi.1.5 ay kullandık sadece ama cidden fayda gördüm.1 şişe zaten 1.5 ay gidiyor.doktoruna danışarak kullanmanı isterim.ben yine sorucam tabikide tekrar yapmamız gerekiyormu yoksa sadece tek şişe yeterlimi diye.şimdide balık yağı aldım çok araştırıp ocean portakallı olanı.daha başlamadım .


bebisimmm

benim kızımda iştahsızdı kilo da alamıyorduk dr umuz hep vitamin verirdi minadex ve vitagil kullandım görünürde bir faydası olmadı bize hiç iştahlı bir bebek olamadı kızım şimdi balık yağı kullanıyoruz seven seas portakallı bakalım etkisini göreceğiz


seres_esra

akrabın tavsiyesiyle zinco megaya başldık iyi geldi gibi AyseTalha

Biz herseyi yemiyor diye vitamin eksigini karsilamak adina Multitabs Balik yagi kullandik ve bariz istahinda acilma oldu...


tubavekizlari

geçen sene anaokuluna başlayınca kilo vermişti kızçem, o yüzden doktor önce sanosol verdi, ama pek faydasını görmedik. başka bir doktor ise zincover diye çinkolu bir şurup verdi, bunun çok faydası oldu. hala haftada 2-3 kez veririm.
yesimk

Ben netten de araştırıyorum biraz sizlerle bulduğum makaleleri paylaşayım.

http://bebekhastanesi.com/Beslenme_makale_detay.asp?MakaleID=650Cevaplamak için Üye ol