Ankara'da çocuk doktoru

kitapkurduyumben soruyor: 9

Sevgili anneler ve babalar,
Ben 4 aylık bir bebek annesiyim.Ankara'da düzenli kontrole gidebileceğim bir çocuk doktoru arıyorum.Bebeğimin gelişimini takip edecek,ek gıdalara geçişte yardım edecek ve en önemlisi bir sorun olduğunda çekinmeden telefon edebileceğim bildiğiniz bir doktor var mı acaba?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


kitapkurduyumben

Batıkent'teyim.Özel sağlık sigortamız var.Onunla gideceğiz.


ozdeniz

Pediatric Clinic Ertuğrul Güler
Gaziosmanpaşa'da. Ben çok memnunun. Ayrıca yanında çocuk gelişim uzmanı da çalıştırıyor, ücrete dahil. Çok işe yarıyor. Her ay o da çocuğun kişisel gelişimini kontrol ediyor


deniz_umut

Ben de oglumu Ertugrul Guler Bey'e goturuyorum.  Ozdeniz'in dediği gibi cocuk gelişim uzmanı da var. Herhangi bir sorunumuz oldugunda telefon ile rahatca ulasabiliyoruz. Kendisi de geri arayıp durumumuzu soruyor. Oldukca memnunuz, tavsiye ederim.


efehaninannesi

Biz de ilk günden itibaren Ertuğrul Beye gidiyoruz, tavsiye ederim. En iyi tarafı da hasta çocuk-sağlıklı çocuk bekleme ve muayene odalarının ayrı olması.jasminesari

ümitköy'de dr. pınar ergül'ü tavsiye ederim. 4,5 aylık oğlumu doğduğundan beri pınar hanıma götürüyorum, memnunum. kendisine cep telefonundan her zaman ulaşmak mümkün. saçma sapan sorularımı bile büyük bir sabırla cevaplıyor. 


kem

saadet arsan


ukala

Ben 1 yaşındaki oğlumu ABC Klinikte Murat tuncer var ona götürüyorum çok memnumum Tavsiye ederimmm


nevinaslan

ertuğrul gülerin muayene ücreti ne kadar bilen varmı? ,güvenceyle olmuyor galiba:(


culsin

Şiddetle Alev Oğuz Kutlu derim. Gaziosmanpaşa da yeri. Oğlum Doruk'u 4 aylıktan itibaren sürekli kontrollere götürüyorum. İlk defa anne olanlara tüm acemiliklerini unutturur, nerde nasıl davranmanız gerektiğini tüm ayrıntılarıyla anlatır. O sadece oğlumun doktoru değil aynı zamnda ailemizin yaşam koçudur... :)


Cevaplamak için Üye ol