alıştırma bardağı

okanumut soruyor: 2

Merhaba,

Şimdiye kadar Avent'in biberon ve emziklerini sorunsuz kullandım, fakat alıştırma bardakları ile ilgili yorumlar genellikle olumsuz..
Siz ne önerirsiniz?

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


Aysegul_Yagmur_Irmak

Okanumut, ben de Avent biberona takmak için Avent bardak ucu aldım beyazlardan (6 ay üstü için), yani başlangıç için olanda, sonra 12 ay üstü yeşil olana geçiliyor, ben henüz almadım. Çok memnunuz. Kulplardan da aldım, yeni yeni kendi tutarak içmeye başladı.

Stokçuluk konusunda benimle benzeşiyorsun. Ben de ileriye dönük çok heyecanlı ve stokçu bir anneyim. Mevsimini hesap ederek büyük kıyafetler falan alırım. Bezler, mamalar falan hep stokta. :))

Sevgiler...
Ayşegül


Aysegul_Yagmur_Irmak

Bu arada Senem'cim zamanla alışıyorlar canım. Yağmur da öyleydi, su içiremiyordum, istemiyordu... Sonra yavaş yavaş içmeye başladı, bu sefer de kulplardan tutturmak için çok mücadele ettim, çok denedim yani, sabırla... Yine zaman aldı. Daha 3-5 gündür kendisi tutmaya başladı. Ve biliyor musun, ben de senin gibi susuz kalmasın diye muhallebilerini falan daha sulu hazırlıyordum. Aptamilini bile daha sulu yapıyordum. :)
Cevaplamak için Üye ol