Balkon korkuluğu

CigdeM_eC soruyor: 10

arkadaşlar merhaba..fransiz balkon demirliklerine tirmanma ve boşluklardan düşmeyi engellemek amacli ne gb yontem bulmaliyim..
artik jet hizyla surunerek emekleme siralama 15 sn ayakta durma gercklestryz onlemini almam lazm..yeni binalarda önüne cam koyuyorlar balkonu bu şekilde olan varmı acaba ..cvplarınz için şimdiden tşk ederim..sevgiler..

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


yeniden

biz sırf bu yüzden raylı sineklik yaptırmıştık balkon kapısına.ve sağa sola çekip açmasın diye sinekliğede kanca taktırıp açılmasını engellemiştik.raylı yaptıramadığımız diğer balkon kapısınada kapı gibi sinkelik taktırıp çocuk kilidiyle kitliyorduk.ama unutma ihtimali oluyor.raylıyı tavsiye ederim.


yeniden

parmaklık araları içinde branda takmanızı tavsiye ederim.


CigdeM_eC

http://www.efekupeste.com/en/balcony_banisters.html burdaki modellerde olduğugb plexyglass mı yapsak

acep


CigdeM_eC

raylı sineklık ..hımm olablr


masalmasal

Cam ilerleyen aylar için tehlike olabilir. Özellikle 2 yaşa yaklaşınca ..tulay_defne

biz koçtaştan almıştık plastikten parmakları geçmeyecek sıklıkta küçük delikli (tırmanmasın diye) beyaz renkte adını bilemedim şimdi branda gibi kullanılan ama daha şık duran birşey aldık. takması da kolay plastik kelepçelerle sabitliyorsunuz. pahalı da değil metresi 13-14 lira bişeydi. pek anlatamadım ama bahçe bölümünde satılıyor rulo şeklinde değişik renk ve sıklıkta var. dediğim gibi biz tırmanmasın diye en sık olanı aldık. 


julyasia

bizde tulay_defne gibi koçtaştan plastik hasır almıştık. plastik kelepçeyle sabitledik.

hem ucuz oldu hem işimizi gördü


CigdeM_eC

arkadşlar önerilernz güzel .hepinze tek tek tşk ederim..rica etsem üşenmessenz bana foto göndermenz mümkünmü..HANCAN

şöyle bir link buldum ben de ararken.. balkon güvenlik filesi diye birşey.. bence olabilir.:http://fileagimalati.com/urunler/emniyet-filesi/ev-ici-balkon-koruma-filesi.html


CigdeM_eC

aa süpermşş plexglass  güzzel duryo ancak buda uygun olur sanrm koçtaşa gttm bşy bulamadmCevaplamak için Üye ol