İstanbul / Anadolu Yakası Çocuk Göz Doktoru

meycan soruyor: 5

2 yaş kontrolü için göz doktoruna gitme zamanımız geldi. 
Çocuklar için bildiğiniz göz doktoru var mı?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


lopikcim

kızım hiç ağlamadı o zaman, elinde ilgisini çeken bir oyuncak varken gözüne baktı, bir de benim kucağımdaydı kendini güvende hissetti sanırım ..normalde benim kızım da dr ları çok sevmez, o kadar ki son iki kontrolünde ağlama krizi yüzünden boy kilo ölçümü yaptıramadık, sadece göğüs dinleme, kulak ve boğaz bakmaya sabredebildik,


janset1

Ben kızımı Altunizade Dünya göz'de Mürüvvet TÜZÜNALP'e götürüyorum.Çok memnunuz daha öncede bir çok yere kontrollere götürmüştüm kızımı. Bende göz problemi olduğundan kızımın az gördüğünü  çok erken farkettim.Gittiğim iki dr.da kızım oturup bakmadığı için bakabileceği yaşa gelsin öyle dedi.Fakat çok araştırdım ve de  tavsiye üzerine Mürüvvet hanıma götürdüm ,çok ilgilendi.kızımdaki göz tembelliğini farkeden dr.dur.Ben ısrarla tavsiye ediyorum.Şu anda epey aşama kaydettik.geç kalınsaymış kalıcı bir tembellik olabilirmiş. 3,5 yaşında benim kızım 5 yaşına kadar da geçeceğini söylüyor.


jildando

Sule Ziylan buyuklere baksa bende ona gideceğim valla:)
Bizim 3,5 senedir doktorumuz, benim dogustan gozumde bir rahatsızlığım var o yuzden benim bebeklerde biri 2 aylıkken diğeri 10 gunlukten gitmeye basladılar goz doktoruna,sık sık da kontrole gidiyoruz.
Kızımım doktorlarla arası cok iyiydi hep, taa ki domuz gribi için sağlık ocağına gidene kadar:( uzunca bir sure doktor lafı bile ağlatıyordu Maya yı. İlk gidisi de sule hanım oldu, o kadar korkmuşki doktordan hastaneye zor soktuk, ve sule hanım sagolsun, Maya şimdi doktora gitmeyi gene cok seviyor.


yeshim

Soyledikleriniz icimi ferahlatti.
Sert bir doktora muayene olmamız mümkün değil çünkü.
Bakalım haftaya neler olacak :)


MelekAnne

Şule Ziylan ve Mürüvvet Tüzünalp arasında kararsız kaldım.. ikisi de sadece çocuklara bakıyor..
Cevaplamak için Üye ol