'''lanet olası mantar'''

Gamze_Fatih soruyor: 8

aranızda hamileyken mantar sorunu yaşayıp doğumdan snrada çekenler warmı....????

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


happypipek

Ben yaşamadım canım.. doktora gitsene..


mert_mert

ne dertlisin canım ne olsa seni buluyor :((


Gamze_Fatih

yahu gidemiyorumki oğlanı kme atayım kmse yok :((((((((((((((( ewet bayaaa derdim war gurbette olmanın sıkıntıları :(((


nisa06

ben de yaşadım ilk doğumumdan sonra öyle kötüydü ki ,iki dudak resmen birbirine yapışmıştı.idrarımı yaparken ağlıyordum.gyno lomexin diye bir ilaç var.vajenden kullanılıyor.2 tne var zaten içinde .tak diye kesivermişti benimkini.tabi ıslak kalmamaya,pamuklu iç çamaşırı giymeye de dikkat etmelisin.geçmiş olsunmert_mert

kocn yokmu yanında beraber gidin..gurbette olan tek sen değilsin ne kadar uzakda dil sıkıntısı yaşayan ayda yılda bir akraba gören insanlar vr bence sen biraz bırakmışşın kendini.birşeyleri yapmak için illa biri olması gerekmiyor tek başınada yapabilirsin canım..doktora gitmekde ise eşini al yanına sen muayane olurken o tutar yani..


Gamze_Fatih

bugün bu gyno lomexin denen ilacı aldırdım iki tane war ewet içinde birini bu gece diğerinide 3 gün sonra kullancam inşallah geçirir :)))


mert_mert

babamda hep tavsiye üzerine ilaç alır içer kızarım ama yine vazgeçmez..canım bu içtiğin veya birşekilde vücüda koyduğun şeker değil ilaç ..bence öle kafana göre ilaç alma ..belki kisttir başka bişidir..her kaşıntı mantar değildir


masalmasal

Dr.randevunu bebeğinin öğlen uyku saatine denk getirsen o uyurken sende muayene olursun. İhmale gelmez. Ben çok hassas bir yapıda olduğum bende de olur acısını bilirim .. Kendini sakın ihmal etme..


Cevaplamak için Üye ol