çekmeköy-dudullu anaokulu

mantik soruyor: 4

Merhaba,

 

Çakmeköy-dudullu civarında anaokulu arıyorum. Deneyimli annelerin tavsiyelerini bekliyorum. Fiyat bilgisi olanlarda paylaşırlarsa sevinirim.

 

Mutlu Arı

Elvan

Yapa

Bu okullar hakkında ve digger okullar hakkında deneyinimi olanlar var mı acaba?

 

Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


gulalp

Kesinlikle Çekmeköy Yapa'yı tavsiye ederim. Oğlumun üçüncü senesi Yapa'da. Çok severek gidiyor ve kesinlikle çok mutlu. Ben de çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Öğrenmek istediğiniz ne varsa bana mesaj atabilirsiniz. :)


nese32

Selam biz gecen sene mutlu ari anaokulluna gittik.oyun grubuna gittik 2 Gun .kötü birsey görmedik.bizde anaokullu arayisi icindeyiz karar veremiyoruz.


damlay

Neşe Hanım merhaba, sanırım Mutlu Arı'ya devam etmemeyi düşünüyorsunuz. Ben de gelecek sene 3 yaşında olacak kızım için arayış içerisindeyim. Sakıncası yoksa neden Mutlu Arı'ya devam etmediğinizi paylaşabilir misiniz? Teşekkür ederim... gokhaniseri

3 yaşını dolduran oğlumuz Efe için geçtiğimiz Eylül ayında Çekmeköy bölgesinde kreş arayışına girdik.  Arkadaşlarımızın yaşadığı tecrübeler, internette kreş ve yuvalarla ilgili okuduğumuz yorumlar bizi korkutuyordu. Bu yüzden çevremizde çocuğunu kreşe gönderen herkesle konuştuk, internetteki bütün yorumları okuduk ve öne çıkan, tavsiye edilen kreşleri tek tek ziyaret ettik. Her gittiğimiz yerde eşim ve benim içimize sinmeyen birşeyler oluyordu. Bir tanesine oğlumuzu bir gün gönderdik, ikinci gün gitmek istemedi. En son olarak oturduğumuz siteden bir komşumuzun ısrarla tavsiye etmesi ve  mutlaka bir görün, işletmecileriyle konuşun demesi üzerine İlk Yuvam ABC Anaokuluna gitmeye karar verdik.  Anaokulunun işletmecileri olan Reyhan ve Oya Hanımların gösterdiği ilgi, eğitimle ilgili vizyonları, öğretmenlerin güleryüzlülüğü, sınıfların genişliği, eğitim alanının ferahlığı ve konforu ve işletmecilerin sürekli okulda bulunup her detayla bizzat ilgilenmeleri çok hoşumuza gitti ve gönül rahatlığıyla oğlumuzu buraya göndermeye karar verdik, oğlumuz 2 aydır sabahları heyecanla hemen hazırlanıp koşa koşa servisine binip okuluna gidiyor ve çok mutlu, bu anaokulunu kesinlike tavsiye ediyoruz.Cevaplamak için Üye ol