rİxos sungate otel hk.

proarm soruyor: 5

Merhaba


Bu portal da oteller hakkında giden insanların düşüncelerine gerçek bilgi olduğunu için sizlerden görüşmek almak istedim. 
Rixos Sungate oteli için 5 gecelik rezervasyon yaptırmak istiyoruz. %40 indirim olduğu için dikkatimi çekti ve fiyatı uygun geldi. 
5 yaşında oğlumuzla güzel vakit geçirebileceğimiz ve rahat edebileceğimiz yemekleri güzel bir otel bakıyoruz.
Daha önceden Ela Quality Resort te kaldık.  Belli portallarda otel hakkında çok kötü yorumlar yapılmış, "otel çok eski, yemekler berbat " gibi .
Gidip te fikir verebilecek birisi olursa sevinirim. Veya alternatif otel öneririsi de verirseniz memnun olurum.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


fatmagunes

2011 temmuzda Rixos Sungate de 1 yaşındaki oğlumla tatil yapmıştık. Çocuklu ailelere kesinlikle tavsiye etmiyorum, çok büyük bi alana kurulu otel, o sıcakta odadan sahile veya yemeğe gitmek tam bir eziyetti. Rus ağırlıklıydı tatil yapanlar ve yemekler de onlara göreydi genelde. Bu tatilden sonra Rixos otellerinden soğudum, tercih etmiyorum artık


proarm

Bilgi icin tesekkurler.

Onereceginiz farkli bir otel varmidir.


cancun

kesinlikle kalmayın. tatilden soğuttu o otel beni. çok  çocuklu rus var. biz geçen sene 19 mayısta gitmiştik. kabus hatırlamak bile istemiyorum. çok çok büyük bir otel ve yönetim berbat. pis, yemekler berbat. sadece çocuk klübü çok iyiydi biz bütün vaktimizi orada geçirdik ama orda da hep rus çocuklar vs. yemeğimizi biz de çocukla çocuk klübünde yiyorduk düşünün artık. berbattı yaa. bir de çift oda mı ne almıştık kocaman oda daha odaya ilk girdim tuvalet pis kan var klozette bu kadar diyim. resepsiyonu aradım bir sinirle o kadar yoldan gelmişiz çocuk tuvalete girecek sinriden köpürdüm hanfendi niye sinirleniyorsunuz dedi bana orda zaten dönmek için gün saymaya başladım. oda acayip kokuyordu gece kokudan uyuyamıyordum aman anlatmayım sinirim bozuluyor. o kadar çok şikayet yazısı yazdım ki düzelticez haklısınız vs dediler ama oranın düzelmesine imkan yok. rixosun hiç bir otelinde kalmam.


proarm

Teşekkürler yorum için,  sitede araştırmama göre genel de voyage sorgun önerilmiş. birde orası için fiyat alacağım.


mutluannelif

Voyage Sorgun...geçen yaz kaldık. Çok içimize sinen bir tatil geçirdik, tavsiye ederim.Cevaplamak için Üye ol