nUtricia infatrini devam sütü

meltem23 soruyor: 4

Bebeğine kullanan oldu mu aranızda kızlar? Oğlum 11 aylık, 8.300 kg. Ve yaklaşık 4 aydır kg almıyor. Maşallah iştahı da yerinde sadece hasta iken yemek istemiyor o kadar. Ama kg alamıyor bi çıkamadık 8den yukarı. Doktorumuz bize bu mamanın numunelerinden verdi iki şişe. Beğenirse reçeteye yazarım dedi. Sadece doktor reçete yazarsa alabiliyormuşuz bu mamayı. Ve pahalıymış baya. Neyse olsun dedik yeter ki çocuk kg alsın sağlıklı olsun. Ama merak ettim aranızda kullanan oldu mu?,memnun kaldınız mı? Genelde prematüre bebeklere verirlermiş bu mamayı. Büyümeleri yaşıtları ile eşitlensin diye. Belki prematüre annesi vardır aranızda, bilir, beni aydınlatır diye sorma gereği duydum. Şimdiden hepinize teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Aycadk

merhaba, Benim oğlum da zor kilo alan bir bebek, 14 aylık 9 kg. Ki kızım 1 yaşında 10 kg idi. Şunu denedik: http://www.eczaevim.com/urun/fantomalt-nutricia-mama-400-gr_1406.aspx ama hiçbir işe yaramadı. Dediğiniz gibi bizimkinin de iştahı gayet yerinde, anne sütü de alıyor. Ama yapısı böyle. İki doktorumuzun ikisi de aynı şeyi söyledi. Ürünü kullanma konusunda yardımcı olamam çünkü denemedik hiç ama denediğinizde de sonuç aynı olursa üzülmeyin diye yazdım :) Sağlıkla büyüsünler.


06

8 aylık oğlum için 1 haftadır kullanıyoruz, daha doğrusu kullanmaya çalışıyoruz, hepsini bitiremiyor. Sizinkisi yiyen ama kilo almayan bi bebekse endişelenecek bir durum yoktur diye düşünüyorum. Biz yemeyen ve kilo almayanlardanız :( (7kg)


meltem23

aycaevrenim sağolsun vallahi mamadan mi bilemiyorum ama oğlumun bacaklarına kuvvet geldi yurutecte adimlamaya başladı😊💜

06 evet yemeyen bebek cok zor. Benimki yiyor ama neden boyle acaba bunyeden mi bilemiyorum kizkm da kilolu bir bebek değildi 7 yasinda hala kilosu yerinde değil. Allah YARDIMCIMIZ olsun inşallah.


Teacher_Mom

Benim oğlumda 14 aylık 9 kilo ve 3 4 aydir kilo almiyor. Eger infatrinide kilo artisiniz olursa buraya yazar mısın. Sonucu bekleyecegim.Cevaplamak için Üye ol