22. hafta adet sancısı gibi ağrı:(yardım lütfen!

ayseuze soruyor: 6

Arkadaşlar sabah uyandığımdan beri sanki bugün adet olacakmışım gibi bel ve karın ağrısı çekiyorum.21 hafta bitti. 22. haftanın içindeyim bu normal mi?kanama vs. yok.tam olarak adet sancısına benziyor.aynı durumu yaşamış olan var mı?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


gecce

doğumun başı öyle oluyor senin daha çok erken geçmezse çok beklemeden git muayene ol derim benim de çok hafif sancılarla başlamıştı


acacia

idrar yolu enfeksiyonu olabilir.sabaha kadar sancı çekmiştim oysaki idrar yaparken hiç bir sorunum yoktu.tahlilllerde enfeksiyon çıktı.ilaççla tedavisi yapıldı hemen .geçmiş olsun.


ayseuze

doktorumu aradım ameliyattaymış şimdi 11 den sonra görmeye gideceğim.umarım büyük bi sorun çıkmaz:(


sgungor78

merhaba,bu gibi ağrılarda doktora g,eonmektefayda var. önemli bişey olmayabilir bunun için peşin peşin telaşlanma. benim de o haftalarda acayip ağrılarım olmuştu. hem adet sancısı gibiydi hem değildi. doktor bir iki gun rapor verdi. dlnlendlm toparladım ama 4 gon kadar sürmüştü. telaşlanma doktoruna git. 


sezgie

bende de olmuştu. böbrek taşı düşürüyormuşum meğerse. ben günlerce çekmiştim. umarım senin en kısa zamanda geçer..


cemre2510

benimde öyle sancılarım vardı ama ben idrar tahlilim bozuk çıktığı için ağrım oluyor sandım son gün sancım arttı su gibi yoğun akıntı gelmeye başladı son olarakta leke geldi malesef geç kalmışım dşük başlamıştı kurtarılamadı 22 haftalık hamileydim belki bi hafta önce gitseymişim kurtarılacaktı 4 gün oluyo düşük yapalı sakın ihmal etme en ufak bi şikayette doktoruna danış geçmiş olsun...Cevaplamak için Üye ol