ilk adım ayakkabısı ve uyku tulumu

aylis soruyor: 10

Arkadaşlar Ece'nin ayaklanmaya başlamasıyla bizde de  ilk adım ayakkabısı arayışları başladı.Dün Kifidis ve Chicco 'ya baktım. Bunları kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Başka önerileriniz var mı?

 Bir de bu günlerde havaların soğumasıyla , uyku tulumu ihtiyacı baş gösterdi.Terletmeyen uyku tulumu önerilerinizi bekliyorum
 
 Özellikle Ankara da yaşayan anneler ayakkabı  ve tulum almak için hangi mağazaları önerirsiniz?

  

Bu soruyu cevapla


22 Cevap


Annegozuyle

İstanbul cevaplarını da alalım deneyimli annelerden:)


yaseminun

sevgili aylis ,kızıma uyku tulumlarını senelerdir mothercare den aldım,memnun kaldım .benim her 2 çocuğumda ilk uykuya geçişte çok terledikleri için hemen tulumu giydirmem.yaklaşık 1 saat sonra giydiririm,bu sebepten belkide çok terlettiğine şahit olmadım.Ayakkabı içinse chicco gerçekten çok iyi,birde kent parkta stride rite diye bir ayakkabıcı var,özellikle indirime denk gelirsen çok iyi.
sevgiler


aylis

Teşekkürler arkadaşlar. Dün mothercare ve Chicco'ya tulum bakmak için gittik ve ne yazık ki- uyku tulumlarına galiba kıran girmiş- yok yok. Hatta koca çarşıda bedenimize uygun bir tane bile tuluma rastlayamadık. Chicco'nun tulumunu beğendik(ince olması hasebiyle) onda da beden yoktu.

 Artık, cumaya Tunalı' ya gidip Mothercare ve Karum'dan ayakkabı ve tulum bakmalı. Kentpark' taki bir mağazadan da söz ediliyordu ayakkabı için.

 Yaseminşentürk bizde de aynı sorun var. solu dışa doğru atarak yürüyor (yürütüyoruz). İnşallah doğru ayakkabı seçimiyle sorun düzelir. Ortopedist'e bile gitmeyi düşünüyoruz. 


adilcan

tunalıda paşabahçeye yakın 1 çocuk ayakkabıları satan 1 dükkan var çok ilgililer. bu haftasonu oğluma ayakkabısını oradan aldık adını hatırlamıyorum ama tam tekin acarın karşısı. mutlaka bakın derim sevgiler


aylis

Tamam, oraya da bakalım. Teşekkürler.zeyzey

chicco ayakkabılardan memnun kaldık ama sonraki ayakkabımızı İstanbul, Kadıköy'de nu-bebe'den almayı planlıyoruz. çok methediliyor.


Zelal_

Ev içi patik, ilk ayakkabı vs hep Bobux kullandık... Kullanılan malzeme kalitesi, rahatlık vs ötesi yok bence.  :)


ekim_

biz ilk kifidisden almıştık ilk adım ayakkabısını
bobux ve pedipedi sonradan keşfettik,şimdi olsa bu iki markadan alırdım..Aycadk

Uyku tulumu için iyi bir adres C&A mağazası, ben oradan alıyorum, memnunum. İlk ayakkabısını Kifidis'den aldık, çok memnun kaldım. Ancak biraz pahalı:(


fatos

Bende Kentparkdaki Stride rıte'ı öneririm. Gerçi mağazada internetteki kadar çok çeşit yok. http://www.striderite.com.tr/default.aspx adresinden modelleri izleyebilirsiniz. Çok hafif ve çok şık. Biraz pahalı ama. Limangoyu takip ediyorsanız orada bazen kampanyasını yapıyorlar. Ev ayakkabısı olarak da gene aynı markanın ROBEEZ leri çok güzel. Hatta ben burdaki bir arkadaştan çok uygun fiyata almıştım. Sahibinden.com da satıyordu.
Uyku tulumu olarak neden bahsediyorsunuz kalın olanlardan  mı? Ben onlardan değilde mothercare'in 3 lü satılan ayaklı tulumlarından kullanıyorum ve çok memnunum.Cevaplamak için Üye ol