yardım edin

berken soruyor: 2

benim oğlum 13 aylık halen gece ve gündüz emerek uyuyor kendi kendine hiç uyumadı ne yapacağımı bilmiyorum tecrübesi olan varsa lütfen yardım etsin teşekkür ederim

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


Marlasinger

Oğlum 2,5 yaşında ve kendi kendine uyumuyor mutlaka benimle birlikte yatıcak öyle uyuycak:( Kızım ise memede uyumuyor illa ya kucağında gezicek yada ayakta sallanıcak.Tabi bunlarda bile başta baya direniyor.Ben de cevabı bekliyorum.


Marlasinger

Evet rutinleri uyguluyoruz işte uyuyacağını anlıyor ışıklar sönünce de mücadele başlıyor bizde:)))O tepiniyor bizde onu uyutmaya çalışıyoruz 10dk.sonra pes edip tuş olup uyuyor ama o 10 dk.geçmek bilmiyor...
Oğlumda ilk başta istemiyor uyumak ama sonra yatağa girip masal anlatıp uyuyoruz.1 yaşından beri yanında yatarak uyutuyorum.Bunu nasıl bıraktıracağımı bilmiyorum şimdilik yatağa yatıp birbirimize sarılıp uyuyoruz.Uyuduktan sonra yatağına geçiriyorum.Kendi yatağında sorunsuz yatıyor bazen gece kalkıp anne geelll diye çağırıyor o zaman gidip karşısındaki kanepeye uzanıyorum tekrar uyuyor.
Oğlum rahat ama kızımda çok zorlanıyoruz uyutmak için yatış saatimiz 8:30-9:00 arası.Oğlum gündüz hiç uyumuyor kızımda toplasan 1 saat ancak uyuyor.
Bloğunuza mutlaka bakıcam;))teşekkürlerCevaplamak için Üye ol