Küçük çocukları ile tatile çıkanlar

kle soruyor: 3

Merhaba arkadaşlar,Sezon bitiyor, artık tatile çıkmamız lazım.Başta bizim ufaklığa yemek yapabileceğim, bizimde otelin yemeklerini yiyebileceğimiz bir apart otel aradık ama bulamadık.2 yer bulduk, onlarda eylül sonuna kadar dolu.Sonunda iyi bir tatil köyüne gitmeye karar verdik.Bizim ufaklıkta oradan yiyip içecek artık.Ancak içim hiç rahat değil.Bana sorsanız hemen tatilden vazgeçerim,ancak babamız ve büyük oğlum gitmeyi çok istiyorlar.Çocukları küçük olan arkadaşlar, siz nasıl yaptınız?nerelere gittiniz?neler yedirdiniz?
Yazıp bana bir yol gösterirseniz çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


33 Cevap


kle

Mercimek,kuru fasulye,nohut,pekmez cümlesini red ediyor.Vitamini içmiyor.2-3 hafta önce 4 gün boyunca ateşlendi,ateş düşürücüyü içiremedik.Ateşi gece 39,6 ya çıkınca,babası ağzına zorla calpol koydu bizimki hepsini ağzından boşalttı.Bir de hıncını alamayıp avazı çıktığı kadar bağırdı.4 gün canımız çıktı.


Uk_Den

Nerelere gitmedik ki? Daha 8 aylıkken Amerika'ya, San Fransisko'ya gittik. 11 aylıkken New York'a uçtuk. Zaten Londra'da yaşıyoruz ve 2 ayda bir Türkiye'ye gidip geliyoruz. Kısacası oğlum 14 aylık ama 34 bin mil yol katetti şimdiye dek.


kle

Sizi tebrik ederim.
Cevaplamak için Üye ol