meme emerken inliyor

Ozlemdoruk soruyor: 3

4,5 aylık kızım bazen meme emerken inliyor yani devamlı ıhhhlıyor. Memeyi emdiği süre boyunca iniltileri bitmiyor. bunun nedeni ne olabilir? diş çıkarmama, süt olmaması mı bilemiyorum..

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


CiciAnne

hırslanıyor ama neden?

süt var mı sağarak bir kontrol edebilirsiniz ya da belki fazla var çok gelmesine sinirleniyor, akış hızını da kontrol edebilirsiniz. 4,5 ay diş için erken ama olmayacak diye bir şey de yok. Damaklarına bakabilirsiniz morarma-kızarma var mı ya da başka bir damak rahatsızlığı (pamukçuk vs) var mı... Hareketli olduğundan artık yoruluyor ve uykuya geçerken inliyor olabilir (Ada park sonrası genellikle inleyerek uyumaya geçer)


smgecan

MERHABA benımde oğlum bır ara öyle emerdi. kulaklarında bır problem olabılır orta kulak iltahabı gibi bir doktora göturup guzel bır kontrol ettırın ben oğlum öyle emdikçe bende ağlardım neden böyle yapıyor diye Allah butun bebişlere sağlık versin anne olarak işimiz cok zor elimize bakıyorlar ve dertlerını anlatamıyorlar kıyamam ben onlara... iyi geceler..


yusuf_toprak

merhaba benım bebegımde bazen bunu yapıyor ben  yorgunluktan oldugunu ve kendılerınce nınnı soyledıklerını  dusunuyorum  :))Cevaplamak için Üye ol