başka neler yapabilirim?

ozdenin_oykusu soruyor: 3

arkadaşalr kızımla dolu dolu nitelikli vakit geçirmke için elimden geleni yapıyorum.internnet sitelerinde geziyorum(akılllı bebek vb.),buradan sizin fikirleriniiz dinliyorum,kendim aktiviteler üretiyorum ama sanki daha fazla şey yapmam gerekirmiş gibi hissediyorum kendimi.daha çok öneriye ihtiyacım var sanki.konuşuyoruz,(evde ne yaparsam yapayım herşeyin tek tek ne olduğunu,neden,nasıl yapıldığını vs herşeyi konuşuyorum)oyuncaklarıyla karşılıklı sohbet tarzı oyun oynuyoruz,şarkı,tekerleme,parmak oyunu oynuyoruz,evdeki materyalleri kulanıyoruz oyunlarımızda,dans ediyoruz,kuklalarla oynuyoruz,kitap okuyoruz,dergilerle haşır neşiriz,jimnastik yapıyoruz,dıarıya çıkıyoruz.var mı başka önerisi olan.biliyorum ki annelik insana yaratıcılık kabiliyeti veriyor.sizden güzel ve özel şeyler öğreneceğimden eminim.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


Bella

ÖZdenim tebrik ederim ee mesleğinin getirileri tabi.Ama bunların dışında yardımcı kitaplar var daha bilinçli bakabiliyorsun 9 aydan başlıyor adım adım serisi ben Oğuza kullanıyorum ve çok yararını gördüm.Aylık ne gibi oyunlar oynayacağın tüm motor zihinsel duygusal gelişimi için alıştırmaların olduğu kitapçık geliyor evine yanında meteryallerle.Yağıza da abone oldum dokuzuncu aydan itibareb başlayacağız


ozdenin_oykusu

teşekkür edrim dilekcim.link verir misin bana da.ben dokun-tanı ve sözcük kitapalrı ile idare ediyorum şimdilik.


ozgu_naz

yapmadığın yok zaten özden:)mutfakta zaman geçirmenizi tavsiye ederim.bulaşık yıkarken yemek yaparken beni izlemeye bayılıyor.tabi yaptığım her yemeğin tarifini veriyorum:) tavana asabileceğin yer varsa zıp zıp tavsiye ederim bayılıyor naz. yürüteç gibi olanları da var. evde küçük şişme havuza başladık yeni. 5 dakika şimdilik ama deli oluyor. başka başka hem yazıp hem düşünüyorum:) şu sabun köpüğü çıkaran aletler var ya bahçede de onu yapıyoruz ölüyor sevinçten:)aklıma gelenler şimdilik:)
Cevaplamak için Üye ol