Bebeğim başını kaldıramıyor

ymz84 soruyor: 9

mrb anneler yardımınıza ihtiyacım var.bebeğim 5.5 aylık oldu.ama sırt üstü yatar pozisyondayken ellerinden tutup çektiğimde kendini geri atıyor başıyla kalkamıyor sizce bir sorun mu var?

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


ymz84

başını kaldıramamsının dışında bir sorun yok çok şükür..nesneleri takip ediyor,uzanıyor,dönüyor,daha tam değil ama yarım.gülüyor falan...amin canm inşllh bişey yoktur.çok sağol..sese tepki veriyor bakıyor..


Pink34

ooo süper cnmm içim rahatladı  dönüyor bile onun canı istemiyordur kaldırmak ondan yapmıodur :) birşey cıkcagını sanmıyorum inşda cıkmaz. Ama yinede gitmeni tavsiye ederim yalnıs yönlerdirme yapmamak lazım .. 


ymz84

ayy canım inan içime bi nebze su sertptin.düşünmekten sütüm azaldı ya.çok taktım kafaya.perşembe ya da cuma götüreyim bi doktora.Allah.ım tüm bebeklere sağlık versin.inşallah bişey çıkmaz..


Pink34

sanmam cıkcagını hic kendini üzme :) Allah herkesin cocuguna saglık versin ymz84

inş.cnm inş...yardımların için çok tşk.ler..gelişmeleri paylaşırım.


ymz84

pink34 ordamısın cnm.yardımına ihtiyacım var.dün oğlumun ellerinden tutup çektiğimizde başını kaldırmayı başardı.artık ellerinden tutup çekince başını kaldırabiliyor.yarı oturur pozisyondaykende kendi kendine ellerini tutmadan kaldırıyo başını..ama sırt üstü yatarken kendi kendine başını kaldırmıyor.yani ellerinden çekince kaldırıyor,ama kendi yatarken kaldırmıyor...nasıl sence ?


Pink34

süper daha neolsun cnm :) Üşengeçligi bırakmış sizinki.. Şükür olsun daha sırada emekleme var oturma var yürüme var sakın heycan yapma hicbirinde ufaklıga zaman ver bunları gec yapabilir yada erkende olabilir .. her halukarda 8 aya kadar evi basına yıkar zaten :)


ymz84

sağol canım ya içimi çok rahatlattın.artık doktora götürmeme gerek yok dimi?aylık kontrolü geldiğinde sorarım olmazsa bir çocuk doktoruna.Allah.ıma çok şükürler olsun yarabbim.Allah hepimizin evlatlarımıza sağlık versin.geçen bir arkadaşa gittik onun da benim oğlumdan 20 gün küçük bebeği var.ben söledim benim oğlan daha yeni başını kaldırmaya başkladı diye.oğlumu aldı kucağına sewerken ayy kıyamam sen niye geriden geliyon diyo.ay bir sinir oldum.


nevinc

Bence için rahat etmesi açısından muhakkak bir doktora götür derim bizlerin farkedemedikleri problemlerden başka nedenlerdende olur bebek sonuç itibarı ile kesinlikle ihmal etmeyin. Cevaplamak için Üye ol