bay bay uyku damlasi kullanan anneler, memnun musunuz?

Alpata soruyor: 7

almayi dusunuyorum, ise yariyor mu acaba, paylasirsaniz cok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


Alpata

:) durum sandigimdan da vahim demek, yandik o zaman, ama ben de inanin 15 dk da bir kalkiyorum ve hatta artik hic yatmiyorum, azilari cikiyor diye avutuyorum kendimi ama, daha oncede boyleydi, 9 aya kadar super uyuyan oglum 9 aydan sonra uyumaz oldu, cok hassas uykusu var, cok dalgin uyuyorken bile en kucuk seste uyaniyor:(


ecrinhulya

VALLA BEN KULLANDIM HIÇ BIR İŞŞE YARAMIYORema

Anasonun yurt dışında bebeklere verilemesinin yasaklandığını duymuştum bilginize.


mert_mert

şöle birşeyde var ilaçlar bitkilerden yapılıyor yani bitki çaylarıda öle göründüğü gibi masum değil..


ipekkusgoz

Uyku için değil ama daha önce gittiğimiz bir doktor ( benim doktor değişikliği hikayemi bilenler bilir tekrar etmeyeyim) iştah için bir damla vermişti zatiden diye.Aldım almasına ama hiç kullanmadım, açmadım bile, kutusuyla bir yerlerde duruyor.Suni iştah, suni uyku bunlar tehlikeli gibi geliyor bana.

Başka bir arkadaşın aynı damlayla(zatiden) uyku ile ilgili fayda gördüğünü biliyorum ama. Fayda dediğime bakmayın, ileride nelere yol açacağı bilinmez tabii....


mert_mert

zatiden damla uyku damlası  ve iştah açıcı değilki ...nefesle alakalı sorunlar için yani bronşit gibi şeylerde oluyor iyiki kullanmadın canım..


ipekkusgoz

Yok prospektüsünde iştah açabileceği yazıyordu, okudum ben. Ama işte senin de dediğin gibi 2 lokma fazla yiyecek diye bronşit ,nefes açma gibi şeylerde kullanılan bir damlayı vermemiş oldum.
Cevaplamak için Üye ol