internet alışveriş

ozgeozb soruyor: 6

merhaba,
direkt türkiye adresine gönderi yapan bildiğiniz internet alışveriş sitelerini - özellikle çocuklara yönelik kıyafet,kitap,oyuncak - paylaşabilir misiniz? ( gymboree gibi)
svg,

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


mamamiyya

Merhaba! Çocuklar için oyuncak, giyim, kitap ve benzeri tüm ürünleri alabileceğin ama Türkiye'ye gönderi yapmayan sitelerden alışveriş yapabilmek için bazı aracı kurumlar var onları kullanabilirsin. Örneğin www.viaddress.com

Örneğin Amazon.com ve Ebay.com alışverişlerinde kullanılabiliyor ve gayet güzel işliyor. Siteye üyelik ücretsiz. Sana sanal bir Amerika adresi temin ediyorlar, böylece istediğin Amerikan mağazasından ya da eBay satıcısından alışveriş yapabiliyor ve paketini kolayca Türkiye'ye ulaştırabiliyorsun. Hatta eğer uluslararası kredi kartlarını kabul etmeyen Amerika mağazalarından alışveriş yapmak istersen Viaddress istediğin ürünleri komisyon eklemeden satın alıp sadece taşıma ücretini ödemen karşılığında paketi sana ulaştırıyor. Bu adrese de bir göz atabilirsiniz bence. Saygılar.


oyabes

Bu sitelerdeki postalama ucretleri cok pahali degil mi? E-bay'den direkt TRye gonderen saticilardan satin almak daha mantikli gibi geldi. en uygun shipping ucreti viaddress"te sanirim, o da yarim kilo icin 22$ shipping ucreti istiyor. 

Siz ne tur urunler aliyorsunuz bu siteler araciligi ile? Ne tur urunler bu kadar posta ucretine ragmen daha uygun oluyor?


Aysegul_Yagmur_Irmak

Bence ebay. ;) Ama Kanada'dan ne aldıysam gelmedi, yollarda kayboldu galiba.


nevren

jc penney sitesinden oyuncak ve giysi alıyorum.kargosunu koli ebatına göre belirliyorlar.en az 35 en çok 70 $ tuttu şimdiye kadar.


momsdaughter

www.butikbebe.com var benim kullandığım. Çok da hızlı çalışıyorlar. Hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Oyuncak olsun kıyafet olsun kitap olsun hepsini bulabilirsiniz. Bir de ben zor bi hamilelik dönemi geçirdim, o nedenle alışverişe çıkmak yerine internet üzerinden yaptım alışverişlerimi, gerçekten benim için çok faydalı oldular.


serkac

www.shopmekan.com adresini kullanabilirsiniz bebek kıyafeti konusunda henüz yeniler fazla seçenek yok ama özellikle bebek malzemeleri konusunda uygun fiyatlara istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Bunun yanında kendiniz içinde özellikle kozmetik ürünlerine bakmanızı tavsiye ediyorum.ben bebek ürünü almadım ama kozmetik ürünlerini sipariş verdim ve 1 gün sonra kargo ile gönderdiler.Cevaplamak için Üye ol