sezeryandan sonra korse

Burcu_Temucin soruyor: 10

sezeryanla doğum yapalı 2 hafta oldu ne zamn korse takmaya başlayabilirim?

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


BercesteD

Bildigim kadariyla kaslari guclendirmek, tembellestirmemek icin hic takmamalisiniz. Bel fitigi ameliyatinin ardindan bile doktoruma sordugumda asla, onun yerine kaslarini guclendirecek hareketler yapacaksin demisti! Sizin icin de en dogru olani doktorunuza danismaniz.


Yasemina

Ben tam 10 gun sonra taktım ve 40 gun cıkarmadım sonuc: karın yok sayılır. Bel hattı boyunca cok kancalı biere korse idi.


sedademirez

ben de doğumdan bir hafta sonra takmaya başladım.ve kesinlikle işe yaradı. şu an hiç karnım kalmadı.benim doktorum 40ın çıkana kadar düzenli 40ından sonra işe yaramaz demişti.


nilaylilayla

bende korseye ınanmayanlardanım..kasları aktif bir şeklide çalıştırmak lazım...


Yasemina

bencede o 40'ına kadar olayı dogru
ben ayrıca 10.gunden sonra haftada 4-5 kez 1'er saat de yurumustummasme

cnm ben hiç takmadım  oglumdada kızımdada ogluma dogum yaptıktan sonra çok kiloluydum göbegim falan vardı sonra göbek möbek kalmadı 45 kiloya düştüm:) oglum 9 yaşındayken kızıma dogum yaptım ondada 48 kiloyla hamile kaldım 70 kiloyla doguma gittim şuan 58 kiloyum fazla göbek yok ya bilmiyorum bununların korseyle alakası varmı yokmu ama zararlı olabilir brn cesaret edemem açıkcası hımm şu yürüme meselesinede gelince arkadaşım yürüyüş falan hemen yapılmamalı arkadaşımın dikişleri açılma yaptı çok yürümekten bence 5 6 ay kendinizi yormayın öyle şeylerle sıkmayın önce saglık önce saglık teşekürler.


NeslihanOz

Bende sanırım 15 gün sonra takmaya başladım, 6 ay sürekli kullandım, kışın yün olanını aldım, yazın daha ince olanlarından, nerdeyse hiç karnım kalmadı.


masme

bu arada oglum 10 yaşında kızım ise 1buçuk.Burcu_Temucin

arkadşlar hepinize cok teüüe ederim hala cok kararsızım ama bu kiloda kalmktanda cok korkuyorum umarm biran önce zayıflarm:)


celisuenis

ayy POD ne guzel moral verdin canım yaa, inşaalşlah verebilirm bendeCevaplamak için Üye ol