ankara, yaşamkent, çayyolu, kreş

zeytug soruyor: 10

merhaba, 3 yaşındaki ikzlerim için ankara yaşamkent, çayyolu, ümitköy civarlarında kreş arıyorum. yeni ufukları çok beğendim ama çok merdivenli oluşu beni düşündürüyor, yuva gelişime bakmayı düşünüyorum. bu kreşler hakkında fikri olan varmı???

Bu soruyu cevapla


53 Cevap


yaprak

merhaba bir arkadasım kids academy e gönderiyor kızını ve cok memnundu


zeytug

selam,
bende yeni ufuklara vermeye karar verdim. deneyip görücez...


metisimmm

Benim oğlum Akademi Minik Kreşe gidiyor. Daha önce bi kreş denedik. Çok ilgisizlerdi, oğlumu evde bağladığım bezle gönderdiler bikaç kere. Burdan çok memnunuz. Geçen gün öğretmenimiz teslim ederken, bugün manikür-pedikürünü yaptık Metinimizin dedi bi an kalakaldım. Malum çalışan anne olunca yorgun argın gelip çocuğun tırnaklarını farketmemişim kaç gün. Başka bi kreş olsa ya önemsemez ya da çocuğunuzun tırnaklarını kesin derler. Bunlar çok ufak nüanslar ama insana kendini değerli hissettiriyor. . :)


burcakcinar

Selam, ben de yasamkentte oturuyorum,oğlum mineseranın yanında olan Şeker Anaokuluna gidiyor.Tertemiz,sevgi dolu ve çok iyi eğitimi olan butik bir anaokulu.Özellikle de sosyal ve özgüveni yüksek çocuk yetiştirme konusunda çok iyiler.


selale

Merhaba

Biz de 1,5 yaşındaki kızım için kreş bakıyoruz.Görüştüklerimiz içinde Ümitköy Küçük Şeyler, Beysukent Anaokulu ve Kids Academy bize daha uygun geldi. Bu kreşler hakkinda bilginiz var mi? Paylaşırsanız seviniriz.UMUTAN

yaşamkent mahallesinde YAŞAMKENT ANAOKULU GİDİN VE GÖRÜN.ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM..


silky

Bu anaokulunu tanımıyorum, bilmiyorum. muhtemelen iyi de bir okuldur fakat Bu kadar cok soruya aynı kisi tarafından aynı cevabın yazılmıs olması reklam yapılıyor oldugu ihtimalini dusundurdu acıkcası..


zodiac2806

Sayın goknurium oğlum bir yaşında iken talihsiz bir bakıcı faciası yaşadık ve bu nedenle de oğlumu 1,5 yasındayken anaokuluna vermemiz gerekti. Ama şunu söyleyebilirim ki asla pişman olmadık.zodiac2806

Sayın leyla, aslında amacım yardımcı olmaktı, bu yüzden cevap yazmıştım. Okul ile velisi olmaktan başkaca hiçbir ilgim yok, ama dürüst olmalıyım ister istemez bunca yıl bir gönül bağı doğuyor. Ayrıca forumda yalnizca bir iki anaokulundan bahsedildiğini görünce bende alternatif bir tecrube paylaşmak istedim hepsi bu...


culsin

Merhaba, 2010 Ocak doğumlu oğlum için öncelikle Konutkent ve civarında kreş arıyorum. Araştırma yaptığımda öncelikle karşıma Happy Life, Yeni Ufuklar, IPS ve Küçük Şeyler Anaokulları çıkıyor. Bu anaokulları ile ilgili ayrıntılı detay verirseniz çok sevinirim. 

Ayrıca, bu seneki fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı?  Cevaplamak için Üye ol