ankara, yaşamkent, çayyolu, kreş

zeytug soruyor: 10

merhaba, 3 yaşındaki ikzlerim için ankara yaşamkent, çayyolu, ümitköy civarlarında kreş arıyorum. yeni ufukları çok beğendim ama çok merdivenli oluşu beni düşündürüyor, yuva gelişime bakmayı düşünüyorum. bu kreşler hakkında fikri olan varmı???

Bu soruyu cevapla


53 Cevap


zeytug

selam ,

arkadaşlar ben yaklaşık 1 yıldır çayyolundaki denge anaokuluna gönderiyorum ikizlerimi.

gerek sahibi ayperi hanım, gerek müdürü Nurşen hanım  harika insanlar. Öğretmenler ve diğer çalışanlarda öyle. çok ama çok memnun kaldım. Kesinlikle gidip görmenizi tavsiye ederim.

Küçük butik bir kreş burası. Tam bir aile ortamı var diyebilirim. İKİZLERİMİ GÖZÜM KAPALI GÖNDERİYORUM. İlerde ilkokula başladıklarında burayı çok özlüycez.

Çayyolu yaşamkent ve ümitköy tarafında kreş arayan ailelere kesinlikle önerim bir kezde gidip denge anaokulunu görsünler.

internet adresi: dengeanaokulu.net

 

 


ekoanne

Merhaba,
Ben de kreşleri dolaşmalarım hatta bir iki tanesi ile de iş ilişkilerim sonucu kızımı Koru mahallesi'ndeki Yuva Gelişim'e vermeye karar verdim. Aslında öncelikle sahibi ile iş için tanışmıştım fakat o kadar gittim geldim ki deneyimleri beni etkiledi. Sanırım Eylül gibi başlatacağım başka düşünen varsa tavsiye etmek istedim.
Bunun dışında küçük şeyler'i de çok beğendim. Ama çok. Fakat kızım yarım gün başlayacağı için biraz uzak kaldı bize.
Yeni ufuklar'dan memnun çok kimse var. Fakat ben ordaki hengameyi beğenmedim. Fazla kalabalık bir okul bence.
Dadya'yı da beğenmedim. İçerde çok olumsuzluk gördüm.


Isil_Deniz

@ekoanne, ben kızımı 3 yasına kadar alıstırma turu gibi yarım gun gondermeyi dusunuyorum krese, dusunduklerim arasında Dadya cocukları da var idi. Sen neden begenmedin, nasıl bir olumsuzluk gordun?

bu arada yuva gelisim'i de gezeceklerim listesine aldım, bize biraz uzak olabilir ama yine de gorecegim.


deryass

Merhaba,

Oğlumuz 2 ay önce Yaşamkent'te bulunan "Minik Bilgeler" kreşine başladı. Yaşamkent civarında kalabalık olmayan, temiz, çocuğunuzla ilgili, güvenilir bir yer arıyorsanız gidip görmenizi öneririm. Ücret olarak diğer kreşlerle aynı. Fakat hiç bir ekstra ücret talepleri olmuyor. Kullandığımız süt,bez,ıslak mendil markasını başladığımızda onlara bildirmiştik. Bunları kendileri temin ediyor. Biz memnunuz, tavsiye ederiz


anneselda

Merhaba,

ben de tavsiye etMEyeceğim bir kreşten bahsedeceğim.
ben 4 yaşındaki kızımı birkaç ay     aşama     kreş ve bakımevine gönderdim. İlk başta her şey yolunda gibiydi ancak zaman içinde ufak tefek sorunlar çıktıkça gördüm ki yönetimde bazı sorunlar var.  Kurumun sahibi ve müdürü Suzan hanım ,birgün son derece makul bir şekilde kendisiyle paylaştığım eleştiri ve yapıcı öneriyi son derece  saldırgan ve kırıcı bir tavırla karşıladı. Eksikleri düzeltmek yerine konuşmayı tartışmaya çevirerek üste çıkmaya çalışması o kadar rahatsız ediciydi ki çocuğumun böyle bir zihniyetle eğitim almasını kesinlikle kabul edemeyeceğimi belirterek derhal aldım. eylulocl

Öncelikle herkese merhaba,

Teşekkürle başlamak istiyorum yorumuma, ben burada sizlerin yazdıkları sonrasında buldum minik kızımın okulunu, olumlu yorumlarınızın tamamını neredeyse gezdim ve içlerinden birinde karar kıldım. Diğerleri ile olumsuz yorumlar yapmayacağım, ben belki bana yardımcı olduğu gibi, bir başkasına da yardımcı olur düşüncesi ile mevcut okulumuzu neden tercih ettik ve şu anki durum nedir ondan bahsetmek istiyorum. Ben uzun ve yorucu araştırmalar sonrası kızımın kaydını Sevgim Anaokulu na yaptırdım. Nedenlerine gelince, bir kere işin başındaki kişi okulun sahibi Gülcan hanım, çok güleryüzlü, içten, sıcak ve samimi. Son deree dikkatli ve konusuna hakim bir Anne. Okulda ne ararsanız var. Eğitim kaliteleri çok üst seviyede, yani kısacası sadece bakım yapmıyorlar aynı zamanda hayata iyi bir eğitimlede hazırlıyorlar çocukları. Öğretmen kadroları son derece profesyonel, hepsi çok sıcak ve güleryüzlü, üstelik diğer kreşlerin aksine burada ki öğretmenlerin hepsi üniversite mezunu alanında uzman kişiler. Ortam çok temiz, okulda tam gün İngilizce ve Türkçe eğitim verilmekte. Herşeyden önemlisi, kızım çok mutlu. Bu seçimde fikirleri ile aracı olan herkese çok teşekkür ederim.


eretna

ümitköy kıds a loud kreşine verdim çocuğumu bir yıl devam etti ve sonu hüsran. hiç memnun kalmadım ve memnun kalmayan sadece ben değil birçok veli.


slncvk

Yuva gelişim, öğretmenleri çok iyifeldenk

Denge anaokulu butik ve güvenle gönderilebilecek bir okul. Netten bulabilirsiniz


ozlmly

Merhaba yuva gelisim iyi olabilir fakat 2 yas grubuna ek aktivite ve ingilizce dersleri yok .evime yurume mesafesinde olmasina ragmen tam icime sinmedi.diger yerlererde servise vermek zorunda kalicaz oyuzden kararsizim.sevgim anaokulu ve anacevi ziyaret ettik bide.Cevaplamak için Üye ol