Cam rende ve telsuzgece alternatif varmı?

can80 soruyor: 8

Herkese merhaba ek gıda ya başladık cam rende ve tel süzgec dısında kullandığınız ürün yada bir çözüm öneriniz varmı wean Machine purematik diye birsey gördüm netten kullanan varmı teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


ozalp07

eline ekmek vererek ve yumuşak meyveleri elinizle ezerek ufak ufak verirseniz, bir kaç ay sonra zaten eline alı kendisi yer. çok fazla üreye alıştırmamanızı öneririm.


can80

Aslında problemi elma ve armutta yasıyoruz rendeleyince lif lif oluyor birde sebze purelerini telsuzgecten geçirirken süzgec yırtılıyor epey bir süzgec attım çöpe.


ssultan

meyve filesi var hem kendisi yiyiyor çocuklar deneyebilirsin..


sevcanvet

ekmeğe dikkat kendi başlarına yerken boğazlarına kaçırabiiliyorlar

 fistikcik

Meliserb, bazı elma cinsleri böyle oluyor, başka bir tür elma deneyin (küçük, dışı kırmızı, içi beyaz renk olan elmalarda bu sorun olmuyor). Sebzeleri de en başından beri çatalla (ya da elinizle) ezin. Böylesi sonradan pütürlü yiyecekleri sorunsuz yiyebilmesi için daha iyi.


maramara

tupperware marka bir ürün kullandım ben. "inci"li bir seydi adı. kucuk lımonluk gibi bir seydi. ama uzerınde kı parcayı degısıtırıp rende olarak kullandım. hemen altında da mınık kabı oldugunda ustten rendeleyıp alttakı kapta da yedırdım rahat oldu. daha detaylı sorabılırsın satan arkdslara.


ipekkusgoz

babymove rapidoyu tavsiye edebilirim. Ama çok uzun süre püre ya da mama tarzı yemek verin diye değil. Sonrasında haşlama sepetini brokoli , havuç, biber haşlamak için kullanabiliyorsunuz. Ya da karıştırıcı kısmıyla marmelat vs yapabiliyorsunuz. Tavsiyem kısa bir süre içinde pütürlü ve taneli yemeklere yönelmeniz.Cevaplamak için Üye ol