amway su arıtma cihazını kullanan var mı?

zynp_kys soruyor: 10

Anway eSpring diye su arıtma cihazı var çok iddialılar ... çok başarılı ve rakipsizmiş.. karbon blok ve UV lambalı su arıtıcısı varmış ..
kullanan bHayır, EvetSilinsin mi?
bu su arıtma cihazını kullanan varmı arkadaşlar...

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


egis

Benim kayınvalidem kullanıyor. Ben musluk suyunun tadını beğenmiyorum arıtılmış da olsa. Ama yemeklere kullanmak, meyve-sebze yıkamak için kullanılabilir ben de almayı düşünüyorum.


agbur

Su, vücudumuzun yüzde 70’ini, kanımızın ise yüzde 80’inden fazlasını kapsıyor. Suya olan ihtiyacımız ortalama olarak günde 2-2.5 litre civarında… Ama temiz ve canlı, doğal ve “yaşayan SU”ya ihtiyacımız var.

bunu üreten bir cihaz kullanıyorum konuyla alakalı değil ama paylaşmak istedim


agbur

Life2o water Alkali Su nedir?

Life2o water sizin için; kaliteli, sağlıklı ve yaşayan su üretir. İleri teknoloji ürünü olan Life2o water ,musluk suyunu önce arındırır daha sonra alkali ion suya dönüştürür.

Faydaları nelerdir?

Life2o water Alkali ion su teknolojisinin bize sunduğu mükemmel bir bağışıklık sistemi koruyucusudur. Antioksidan yapıdaki alkali su vücudumuzda asit/alkali dengesini korur ve mikro yapısı ile hücrelerimizde mükemmel hidrotasyon sağlar. Genel olarak alkali ion su vücudumuzun hücre seviyesinde yenilenerek genç, sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur. Alkali ion su, içerdiği yüksek değerde negatif ionlar ile hastalıklara ve erken yaşlanmaya sebep olan “serbest radikal” leri temizleyerek “anti-aging” uygulamasını ve vücudumuzda uzun yıllar biriken asidik toksinleri nötralize ederek “detox” uygulamasını gerçekleştirir.

Life2o water İçin 4 Temel Neden:

1. pH’ı yüksek su vermesi: Çağımızdaki kirlenmiş çevre koşulları ve kötü beslenme alışkanlıkları vücudumuzun alkali dengesini bozar. Bu da vücudumuzun asit alkali dengesini (pH) aşağıya çekip bağışıklık sistemimizin zayıflamasına neden olarak çeşitli hastalıkların oluşmasına zemin hazırlar. Life2o water pH’ı yüksek su vererek vücudun asit alkali dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.

2. Suyun ionlarının ayrılması ve suyu moleküler yapıda küçültmesi: Çağımızda içtiğimiz suyun moleküler grup yapısı kirlilikten dolayı büyümüştür. Oysa sağlıklı suyun her bir grubunun 5-6 adet su molekülünden oluşması gerekir. Life2o water’den içilen alkali su, ionlarına ayrılmış olduğundan ve moleküler yapısı küçüldüğünden hücrelerimize çok daha etkili nüfuz ederek hidrotasyonu sağlar.

3. Antioksidan özellikte su sağlaması: Vücudumuzda zamanla biriken toksik maddeler nedeniyle oluşan “serbest radikaller” bir çok hastalığın temel nedenidir. Serbest radikaller ancak antioksidan maddeler ile vücuttan uzaklaştırılabilir.Life2o water alkali su yoğun miktarda antioksidan negatif elektrik yükü taşıması nedeniyle güçlü bir antioksidan görevi görür.

4. Suyu klordan ayırması: Zararlı organizmaları sudan arıtmak amacı ile kullanılan klor, suda kanserojen trihalometan (THM) oluşturabilir. Life2o water’den içilen su, musluk suyundaki kloru ve diğer kirlilikleri arıtarak sağlıklı su içmemize yardımcı olur.

sağlık için

http://www.sanalpazar.com/Life2o-8samali-Ro-10-Canavar-Su-Aritma__isp2861745 


nilaybekmezci

sana amwayin su arıtma cihazını öneririm süper türkiyede diğer arıtmalarla yan yana bile getirilemeyecek kadar mükemmel ayrıca dünyada tek nsf onaylı ev tipi su arıtıcısıdır güvenebilirsiniz


Isaura

kurulum bakım filan nasıl oluyor? ben de almak istiyorum damacana pahalıya geliyor. Isaura

@yavrumveben biz kiracıyız. ürünün kurulumu ve montajı nasıl oluyor. tezgaha zarar vermeden nasıl kullanlıyor?


sevdaacar

bende kullanıyorum kurulumu aslında çok kolay ama mutfak tezgahına delik açılması gerekiyor yada tezgah üstü alabilirsin oda tezgahın üstünde ufacık yer kaplıyor bu arada ben üyeyim ilgilenirseniz bilginize


zynp_kys

ariticiyi aldım ve hiç memnun kalmadım su çeşme suyuyla aynıydı tadi ve çok sertti. ayrıca ucuz diye düşünmeyin sonrasındaki filitre temini falan düşünüldüğünde ekonomik değildir..zynp_kys

ayrıca amway temisilcilerin prim kazanmaları için arıtma cihazı pazarı var arıtma cihazını bu konuda uzman olan firmalardan alınmasını tercih ederim ..


glsm83

çok güzel bir marka 6 senedir kullanmaktayım 7 yada 8 ayda 3 filtresi değişiyor 75tl.gayat temiz bence alın..kurulumu tezgaha yada çeşmenin yanına güzel bir musluk yerleştiriyorlar ufacık bi delik başka zarar vermiyolar.bankonun altındada çanta kadar bi kutusu var.yalnız 1 lt suya 3 litre pis su atıyor bilginize Cevaplamak için Üye ol