Yüksek Mama Sandalyesi

banucanozkan soruyor: 3

Merhabalar,
5 aylık bir kızım var. Mama sandalyelerini arastırmaya basladık. Yemek yeme alıskanlıgını dogru sekilde edinebilmesi icin ilk gunlerden itibaren yemeklerini masada yedirmek istiyorum. Yalnız mutfaktaki masamız standart masalar gibi degil, oldukca yuksek. Ancak mama sandalyelerinin yuksekligi genellikle standart masa yuksekligine gore yapılmıs. Genellikle max yuksekiklikleri 100 cm civarında. Acaba yuksek masalar icin tasarlanmıs mama sandalyeleri var mı? Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


Damla

Portatif mama sandalyelerine bakabilirsiniz. Bizde böyle bir sandalye vardı: http://www.kitubi.com/2008/09/12/PortatifMamaSandalyesi.aspx

Ama henüz desteksiz çok rahat oturamıyorsa önce denemek lazım, rahat edemeyebilir.


khan

Bu soruda irmakyagmur'un bahsettiği masaya monte olan işinize yarayabilir. Ayaklı olmadığı için masa kadar yüksek ya da alçak olur.
http://www.nurturia.com.tr/questions/9a074e6f-162f-4618-9880-9cbb014077d8/1/mama-sandalyesi

Yine aynı konunun 5. sayfasında esraozlem'in kullandığı portatif ürün, eğer sandalyeleriniz uygun yükseklikteyse kullanılabilir.


yasemin_ekin

bir dergide reklamını görmüştüm belki ilginizi çekebilir. stokke tripp trapp mama sandalyesi. Değişik bir tasarımı var, sanırm reklamında da "yüksekliğine" dikkat çekmişlerdi.

City's ve Kanyondaki NESt mağazalarında satılıyor diyor aşağıdaki adresi olan web sayfasında.
http://www.stokke.com/en-tr/where-to-buy/nearest-store.aspxCevaplamak için Üye ol