uykuya geçiş..artık bir çözüm lütfen..

papish soruyor: 3

iyi geceler anneler..çok yorgun ver gerginim şu an..ne olur yardım..yine bu gece iki saatlik bir serüven sonrası bizim yaramaz uyudu..oğlum ayakta sallanarak uyuyor..ilk zamanlar uzun uzun sallıyordum 1 saat 35 dk. salladığım dönemler oldu sonra zaman kısaldı..ama şu son üç gündür yine uzamaya başladı..ara ara başka yöntemler denedik yatağına bırakmak yanına yatmak gibi uyumuyo hatta daha çok uykusu açılıyo..ama artık sallamak kilodan yorucu..uzaması da çok yıpratıcı..sizce ne yapayım..offf bir gün evden çıkıp gönlümce bir gün geçirmek istiyorum..daha hiç böyle bir lüks yaşamadım..

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


UykuMelegi

@Fistikcik'ın dediğine katılıyorum. Tracy veya Kim fark etmez. Bebeğinizin uyuması gereken zamanda, uyuması gerektiği süre kadar uyumasını sağlamanız size çok yardımcı olacaktır.


spakdil

Fıstıkcık teşekkür ederim, taktik işimi yaradı. ateş düşürücülerin de etkisi oldu sanırım:(

tam düzene oturtalım diyorsun grip olmuş, reflüsü artmış.

bir tek uyutma şeklim olsa keşke:(

sevgiler


fistikcik

Rica ederim, geçmiş olsun, kısa zamanda iyileşir ve güzel uykulara kavuşur umarım :)
Size bahsettiğim yöntem bizde uykuları düzene koymuştu, ama diş çıkarma dönemi başladı, yine herşey alt üst oldu.. Bebekle hayat böyle bir şey sanırım. Tam işler yoluna girdi derken, başka bir gelişmenin herşeyi değiştirmesine hazırlıklı olmak gerekiyor.
Cevaplamak için Üye ol