Hamak beşik kullananlar..

happypipek soruyor: 10

Kızım 5,5 aylık. Gündüzleri hamakta sallanarak uyuyo. Levent hamak beşik.. Acaba kaç kiloya kaç aylığa kadar kullanabilirim. Araştırdım biraz bulamadım. Umarım uzun süre kullanabilirim. Tek kurtarıcım çünki..

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


nilinmasali

Kilo olarak bişey diyemiycem,0-12 ay arası kullanım içindir diyor fakat tutunarak kendini kaldırabilen bi bebek rahatlıkla iner yada düşer içinden,o yüzden gözünüzün önünde olsun mutlaka 1-2 ay içinde firar edebilir :)


ozlmarmylmz

biz yapı marketten 4 tane kanca birde halat tarzı (tabi daha incesi)
ip aldık kendimiz odasında duvardan duvara hamak kurduk.
2 yaşında  hala gerektikçe (uyuyamadığı,dalamadığı )zamanlarda kullanıyoruz,taşıyor yani onu.tavsiye ederim


eab

Bizde de levent hamak beşik var ben annemlerde kullanmak için almıştım. bebeğimi içine koyduğummda baya çöküyor.Sizin bebeğinizi taşıyıp taşımadını zaten anlarsınız.


CokBilmis

http://sormabulmadunyasi.blogspot.com/2012/02/bebegi-uyutmann-en-kolay-yolu-nedir.html

Ben bu hamaktan kullandım. 21 aylık olana kadar gündüz uykularını içinde uyudu. 2,5 yaşına kadar da zaman zaman yattı içinde.


asklepios

Biz paşa hamak kullanıyoruz, bizim kızımız da gece uykularını yatağında, tüm gündüz uykularını hamakta uyuyor. Bizimkinin emniyet kemeri ve kendisi kenara tutunup hamağı döndürmesin diye sabitleme kemeri var. Bizim hamağın taşıma kapasitesi 40 kg. Kullandığınız markaya göre değişir sanırım, 0-7 yaş için olanları da var, 0-1 yaş için olanları da...CokBilmis

@

asklepios: Aaaa, aynı benim kızım ve bizim hamak :)


CigdeM_eC

biz şuan 9 aylğz yaklaşk  hala kullanyrz onsuz yapmyrz ancak artk dönmeye başladı çok hareketli zaten..kolunun üstne düşer veya kafasını çarpar die geceleri sürekli tek göz açık uyuyurm hatta geçen akşam düştü kedi gb ayklarının ve elerinin üzerine emekleme pozsyonunda düştü gözler kapalı hala uyuyo hiç anlamadı hemen emzrip yatrdm Allahtan bi yere çarpmadı kafası falan..


CigdeM_eC

valla ben çok bilmş arkadşmdan çok şey öğrendm diyblrm kendinsne ayrica tşk edeblrmhappypipek

Tesekkur ederim. Pasa hamaga bir bakayım olmadı kendi yöntemlerimizle bir çingene salıncağı kuracağızzz..


CigdeM_eC

hamak ve çingene salncğı mantık aynı anck braz farklı yapıdalar .çin.salncgnda sımsıkı yatrken hamakta kollarnı bacaklarını yaya yaya daha rahat yatylr bence bilgnze..Cevaplamak için Üye ol