Hamak beşik kullananlar..

happypipek soruyor: 4

Kızım 5,5 aylık. Gündüzleri hamakta sallanarak uyuyo. Levent hamak beşik.. Acaba kaç kiloya kaç aylığa kadar kullanabilirim. Araştırdım biraz bulamadım. Umarım uzun süre kullanabilirim. Tek kurtarıcım çünki..

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


asklepios

cokbilmis, hamak almadan önce çok araştırdım, doğru mu-yanlış mı yapıyorum, içinde durur mu-durmaz mı.... İlk 3 ay gündüz uykularını salıncakta uyudu, ama ben büyüdükçe rahatsız oldum bu işten, hem yarı oturur pozisyonda uyuyordu, hem de sürekli sallanıyordu. Hamak araştırması yaparken senin olduğunu şimdi anladığım (!) bloğunda uzunca bir yazı okudum, resimler de vardı, senin blok o değil mi? Hamak marka ve özelliklerini araştırınca da paşa hamak uygun geldi, senin referansın da vardı, denedik tuttu. Son 4 ayda yaşam kalitemiz arttı sayende, teşekkür ederim :)


CokBilmis

Oleyyyyyyyyyyy, işte duymak istediğim yorumlarrrrrrr :) Ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Ben bi de sevinince zıplarım :))


asklepios

:)))), henüz denemedik ama, plaj, piknik, açık hava için de çok umutluyum.


tubademuhammed

  • BIZE DE LAZIM AMA BULAMADIK IKINCI EL VASA BEBEGINIXIN BINDIRMESDIGI BANA YARDIMCI OLABILR MISINIZ NE KADARA SA ACIL LUTFENNN
Cevaplamak için Üye ol