merakımı bağışlayın

leylalperzeynep soruyor: 10

sevgili nurturia anneleri;
ben 68 aksaray da yaşıyorum. burası çok fazla gelişmemiş bir şehir. öyle uzman doktorlar,pediatristler,pedagoglar çok fazla yok bu şehirde.hatta son ikisinden birer tane var die biliyorum. onlara da ulaşmak sra alabilmek kolay olmuyor.ben sizlerin mesleklerini öğrenmek istiyorum. bebeğim ve benimle ilgili bir sorun olduğu zaman saatlerce internette aramak, bir çok çelişkili çözümler bulup içinden çıkamamak yerine sorunumla ilgili mesleği olan annelere danışmak isterim. yardımcı olursanız sevinirim.

Bu soruyu cevapla


41 Cevap


ozdenin_oykusu

slm.ben d e anaokulu öğretmeniyim


seyma_eymen

bende çalışmıyorum ve jeoloji mühendisiyim ama hiç işine yaramaz herald:)


Aysegul_

ben de dermatoloji uzmanıyım. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
bu arada çok sevdiğim bir pediatrist doktor arkadaşım (oğlumun da ilk 6 ay doktoruydu) aksaraya gitti, vehbi hammas gibi bir ismi olan hastanede çalışıyor. dr. esra hanım. tavsiye ederim.


leylalperzeynep

şammas vehbi ekecik hastanenin adı
esra diye bir doktora götürmüştüm ben kzımı orada esra diye bir doktordu ama soyadını hatırlamıyorum.soyadı neydi arkadaşınızın.eğer o ise doktor gerçekten bize çok faydası dokunmuştu.bronşiyolit olmuştu kızım ve onun sayesinde iyileşmişti.


leylalperzeynep

ceavplar geldikçe heyecanlanıyorum vallahi.septik

Kızımdan sonra çalışmıyorum,editörüm.


Taita

edebiyat öğretmeniyim


adilcan

kuzeyve annesi sünnette kullanılan anestezi basit ve çok ilaç gerektirmeyen 1 anestezi türü bu nedenle endişe duymanıza hiç gerek yok ayrıca anestezi için test yapmaya da gerek yok içinşz rahat olsun sevgileresinci

Merhaba ben ziraat mühendisiyim ve işletme okudum. 7 yıl bir hastanede görev yaptım. Kadın Doğum ve Kardiyovasküler Cerrahi bölümlerinde çalıştım. Bir sürü hemşire arkadaşım var anlayacağınız. Her konuda yardımcı olmaya çalışırım.


Yasemina

Mutercım-tercuman.Cevaplamak için Üye ol