merakımı bağışlayın

leylalperzeynep soruyor: 10

sevgili nurturia anneleri;
ben 68 aksaray da yaşıyorum. burası çok fazla gelişmemiş bir şehir. öyle uzman doktorlar,pediatristler,pedagoglar çok fazla yok bu şehirde.hatta son ikisinden birer tane var die biliyorum. onlara da ulaşmak sra alabilmek kolay olmuyor.ben sizlerin mesleklerini öğrenmek istiyorum. bebeğim ve benimle ilgili bir sorun olduğu zaman saatlerce internette aramak, bir çok çelişkili çözümler bulup içinden çıkamamak yerine sorunumla ilgili mesleği olan annelere danışmak isterim. yardımcı olursanız sevinirim.

Bu soruyu cevapla


41 Cevap


leylalperzeynep

mesleki açıdan faydam dokunmaz yazmış bazı anneler.tecrübeleriniz yeter sizin.hepinize çok teşekkürler ediyorum.nurturia iyi ki olmuş.devamını bekliyoruz.


busraa

matematikçiyim, oğlumun doğumuyla çalışmayı bıraktım.Evde özel ders veriyorum.

Güzel bir soru olmuş gerçekten, her seviyeden matematik sorusu itinayla çözülür :))


barok

Ses Eğitimi ve Piyano öğretmeniyim. Erken müzik eğitimi ile ilgili sorularınızı beklerim :))


leylalperzeynep

barok ben kzımın keman çalmasını çok istiyorum.ne zaman başlamalıyız bu eğitime. müziğe eğilimi var gibi sanki. dedemiz saz aşığıdır.çok da güzel çalar.sazı eline aldı mı dın dın diyerek çamaya başlıyor.bu arada saz çalınan o ince bi araç var onsuz da çalmıyor.ille onu istiyor:):):)


barok

4-5 yaş gibi vücuduna uygun bir kemanla başlanabilir ama bir keman eğitimcisinin görüp fiziksel ve işitsel özellikleri değerlendirmesi gerekir., ama öncesinde eğer bulunduğunuz şehirde böyle bir imkanınız var ise orff , erken müzik eğitimi ,, ritm eğitiimi veren bir okulda ön hazırlık yapması öncelikle kulağını geliştirir. Bebeklik döneminde ise bol müzik klasik müzik dinletmek yine fayda sağlayacaktır.hulya_Oyku

Ben otomotiv sektöründe çalışıyorum mesleki açıdan bende çok yardımcı olamam sanırım ama çok kıymetli arkadaşlarımız var burada ve her daim yardıma açıklar...Ayrıca tecrübe çok mühim cidden karşılıklı çok şey öğreniyoruz birbirimizden çookk...Yani eminim sizin de bize fardanız oalacaktır...:)


yaseminun

Merhabalar,
Ben pyp uygulamasıyla eğiğtim veren özel okulda 5-6 yaş anasınıfları ve 1.sınıflar sekreteriyim,eüitimle ilgi sorularınızda destek olabilirim ,sevgiler


GulcanDeniz

Gazeteciyim.
Birkaç ay öncesine ekonomi idi alanım. Şimdi sağlık muhabirliği yapıyorum.
Ortak kanıya ben de katılıyorum, burada pek çok kıymetli arkadaşlarımız var. Birbirimizden çok şey öğreniyoruz. Hem de dert ortaklığı da yapıyoruz.

İzmir'den 38 Aksaray'a sevgiler :))kuzeyveannesi

adilbebek cok tesekkurler:))


julyasia

bende mimarım.kızım 3,5 aylık olunca işe döndüm malesef. 

projelerle ilgili bir sorunun olacağını sanmıyorum :))
ama çocuk gelişimi konusunda herkes zaten bildiği kadarını paylaşıyor.herşekilde yardımcı olacak anneler burada mevcut
sevgilerle...Cevaplamak için Üye ol