Ankarada oyun merkezi veya oyun grubu

cansu_27 soruyor: 9

kızım yakında 8 aylık olacak kızım hiç kendı akranlarıyla aynı ortamda bulunmadı arkdaslarımız veya komsularımızın bebeklerı yok..her hangı bır merkez yada oyun grubu varmı ankarada bıldıgınız yazarsanız cok mutlu olacagım sevgıler.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


portakallikereviz

sanırım binbir çiçek'in öyle bir grubu var. fakat biz daha gitmedik. yuvayı ziyaret edip beğendik simdilik


fatmaank

Ya-pa çocuk kulübü var Cinnah Caddesinde, arayıp sizin yaş grubunuz için oyun grubu var mı öğrenebilirsiniz. Benim kızım Şirin Dünyasına gidiyor, çok memnunum fakat 18-36 ay grubu, sizin yaşınız için arayıp sorabilirsiniz. Gymboree'nin, Neşe Erberk anaokulunun da oyun grupları var.


cansu_27

ya-pa 12 aydan baslıyormus ... tesekkur ederım arkdaslar saglın


cansu_27

neşe erberkın ankarada varmı pekı?
fatmaank

Evet Joyfullhouse ankara nese erberk anaokulu diye geçiyor, sanırım böyle yazinca Google'da çıkar.


cansu_27

tskrler


pinsem

Birlik'de Cumartesi günü 10-12 arası Montessori oyun grubu oluşturan bir kreş var "Minik Devler" Biz de arkadaşlarla Cumartesi günü başlatacağız çocuklarımızı. Biz sistemini beğendik, isterseniz siz de bir görüşün orayla, çok ilgililer.


ozgu_naz

yapayı takip etmenizi tavsiye ediyorum naçizane. hem ablamın kurucusu olduğu bir yer olduğu için hem de gerçekten 12 ay sonrası bebekler için çok olumlu etkileri olduğu için. Denemenizi tavsiye ederim yaşı geldiğinde.


cansu_27

ÇOK TESEKKUR EDERIM SAGOLUN INTERNETTEN SITELERINE GIRIP ARASTIRIYORUM ARAYACAGIM TSKRLER SEVGILERCevaplamak için Üye ol