thermometer

lugrun soruyor: 4

simdi bebis icin thermometer alacagis braun 4520 dusunuyoruz.bu konuda yardimci olacak arkadaslar varsa cok sevinirim.cunku baska bir tane daha var fiyat olarak bunun 3 kati ama bilemiyorum.o klinic icin.ben doktor oldugum halde bu ekipmandan cok anlamiyorum.tabi dis hekimi oldugumda dolayi..benim yardimci olabilecegim,bir konu olursa elimden geleni yapmaya calisirim..
herkeze cok tesekkur ederim..

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


nesejoy

ben civali dedim ama civalilar da kaldiriliyormus zaten piyasadan, civanin kirilinca olan zararlari yuzunden.

bu arada simdi hatirladim da ortaokulda filandim civali termometre nasil olduysa kirildi ben de icindeki civayi baya bi incelemistim. hey Allahim ya resmen zehirle oynamisim!!
ikicocuk annesine katiliyorum saglama yapmak en iyisi.


YesilAnne

Luvrun merhaba, bebeğini sağlıkla kucağına almanı dilerim.
 
Biz aşağıda linkini verceğim sağlık çantasından edinmiştik. İiçinde ateş ölçer de var.Linkte içerisinde neler olduğu detaylı yazıyor. Bebeshop' dan almıştık. Sorunsuz iki gün de gelmişti hatta geldiği gün biz hastanede bebişi kucağımızı almıştık.

Bu çantadan çok memnun kaldık. İçerisinde çıkan hiç birşey sorunlu ya da arızalı çıkmadı. Çanta şeklinde olması çok pratik ben hala çantamda daima bu sağlık setini bulunduruyorum.

Civalıyı da doğum yaptığımda hastaneden edinmiştik.


deryaazra

sevgili lugrun ne kadar şanslısın:) benim görümcemde ingiltere de yaşıyor. onun bebişide benim kızdan 15 gün büyük. veeee mayısta tatile gelecek buraya. gerçi gelmese bile biz kargotylada hallederdik. ben yine onunlada gönderebilirim sanırım ordan sana ulaşması daha kolay olur. sevgiler.


lugrun


bu arada braun un 4520 irt sini aldik.ama ben karar verdim bir tane de civali alacagim.just in case arkadaslar.bu vehimlilik halinden sizce kurtulurmuyum yahu.
Cevaplamak için Üye ol