Marmaris içmeler turunç

Ayliz soruyor: 5

Merhaba,

Bu sene çok istediğimiz Marmaris Selimiye tatilimizi yapabildik, çok hoşumuza gitti (sessizlik, sakin, ılık, dalgasız deniz isteyenler için ideal bir yer) ancak çok pahalı bir bölge. Oda - kahvaltı iki kişilik oda fiyatları 250 TL.  Bu fiyata güneyde herşey dahil otellerde bile kalınabilir.

Selimiye'ye yakın olan ancak gezip - görme imkanı bulamadığımız İçmeler ve Turunç Bölgeleri hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar var mıdır? Denizi, konaklama ücretleri, denize sıfır olan tesisleri vb. hakk.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


opposition

http://m.tatilbudur.com/turunc-dream-boutique-hotel

İki sene önce bu otelde kalmıştık. Sakin , temiz ve yemekleri güzeldi. O bölgede otellerin içi eski genelde.bu yeni ilk yiliydi.


Ayliz

Merhaba,

Yanıtınız için teşekkür ederim, Turunç'un denizi, sahili nasıl? Merkezinde, Marmaris gibi çok yapılaşma, şehir havası var mı?


opposition

Rica ederim :) begendim ben denizini . turunç ufak bir koy zaten , marmaris gibi değil. Bu otelin önünden bir yol geçiyor sonra da sahil. Denize sifir olan bir iki otel var ama çok eski onlar sanırım.


ygz03

Turunç çok şirin bir kasaba insanları da çok sıcak sahilide güzel kum yani ailece gidilebilecek bir yer .

akşamları çok gideceğiniz bir yer yoktu biz çocuk olmadan önce gitmiştikte :-) değerlendirebilirsiniz. Çok büyük otellerde yoktu o dönmede butik otelde kalmıştık biz.


Ayliz

Merhaba,

İçmeler hakkında da bilgi verebilecek olan arkadaşlar var mıdır?Cevaplamak için Üye ol