20 aylık kızım yatağında yatmak istemiyor

derinderin soruyor: 4

Sıcaklardan mıdır anlamadım ama son 3 haftadır durum böyle.Ağlayarak uyanıyor, ben de yanıma yatırıyorum mecburen.İyice dalınca geri yatağına bıraktığım geceler de oldu ama yarım saat sonra yine çığlık çığlığa uyanıyor.Beşiğin parmaklıklarını kaldırdım belki ondan rahatsız oluyordur diye bu sefer de ağlamadan sessiz sessiz yanıma geliyor, gecenin bir vakti korkuyorum:)) İşin ilginç yanı arkadaşımın 19 aylık oğlu da aynı durumda.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


aakin

benim kızım da yaklaşık 16 aylık. aynı durum 1 haftadır bizde de var. yatağa yatınca kıyamet kopuyor. yere yatak yaptık orada birlikte yatıyoruz. sıcakla alakalı diye düşünüyorum ben de.


sule_ebrar

9 aylik oglumda oyle yatagina yatiriyorum uyaniyor yanimizdayken uyuyor. biraz babasininda etkisi oldu sanirim erken dogan bir bebekti kucuk diye yanimizda yatirdik simdide ayiramiyorum.


benjamin2010

Benim oğlumda yasına girene kadar yatagindaydi.emzirip uyuyunca yatağına birakirdim.ama yaklaşık 10 aydır bensiz uyumuyor yatağa bırakınca çığlık çığlığa ağlıyor ben de artık ısrar etmiyorum . O gün bugundur beraber uyuyoruz.


nilep

bende aynı dertten muzdaribim ne yaparsam yapim yataında yatmıo ve bizde yere yatak açtık sabaha kadr küçück yerde uyumak zorunda kalıorm kalktıım an ağlama krizimiz başlıo :)  sıcakla alakası nedir peki sıcakta daha çk yalnız yatmak istemeleri gerekmio mu?? :))Cevaplamak için Üye ol