mükemmel anne olmak

bnycan soruyor: 2

9 aylık bebeişim var. çalışıyorum normalde ama 2 yıl bebeğime bakmak için izne ayrıldım. çok titizim herşey mükemmel olsun istiyorum. ev temiz , ütüler yapılmış bebişin herşeyi tam , yemek hazır. ve bütün bunlarla tek başıma ilgileniyorum. bazen çok yorulduğumu hissediyorum. sizler ??

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


nadia

pembeprenses: tabi ki lafim abartili, zaten o yuzden gulucuk koydum sonuna :) bir de bu bir genelleme degil. benim fikrim, zaten o yuzden basinda "bence" yaziyor farkettiysen :))

ama ben yine de cocuklu evde evi cok duzenli tutmaya calismayi zaman kaybi olarak goruyorum, oncelik meselesi diyelim :) ve ben de başak burcuyum, başka konularda çok titizim :)


emp

Kirli bulaşıklar ailemi beslediğimin,dağınıklık çocuğumun doyasıya eğlenmesine fırsat verdiğimin,katlanmayı bekleyen kocaman bir çamaşır tepesi aileme temiz çamaşırlar giydirdiğimin,ıslak bir banyo çocuğumu yıkayıp pakladığımın İSPATIDIR! evime geldiğinizde böylesi bir dağınıklık görürseniz bence bi kez daha düşünün:)bizi görmek isterseniz buyrun hoşgeldiniz; ama eğer evimi görmeye gelecekseniz Lütfen Gelmeden önce Haber verin:))
Cevaplamak için Üye ol