Çocuk Doktoru Önerisi - Avrupa Yakası, Bakırköy veya Civarında

fragola soruyor: 10

Merhaba, önceden sorulan sorularda arattım fakat tam bi fikir edinemedim. 


Acıbadem Bakırköy'de doğum yaptım ve doğuma giren çocuk doktorumuza götürmeye devam ettim kuzumu. Ama muayenelerimiz çok acele acele geçiyor, aklımdakileri sormaya bazen fırsatım bile olmuyor, apar topar muayene olup çıkıyoruz bir kaç aydır ve bu beni rahatsız etmeye başladı. 

Şöyle ilgili, muayenede çocuğa ve aileye vakit ayıran, fiziksel gelişiminin yanı sıra ne bileyim desteksiz oturuyor mu elleriyle bişeyleri tutuyor mu bunun gibi şeyleri de takip eden, mümkünse hastalarını hatırlayan, iyi bir çocuk doktoru tavsiye edebilir misiniz? Bir de özel sağlık sigortamız var (Anadolu Hayat), onun geçerli olduğu bir doktor olması da önemli. Mümkünse bi de Bakırköy veya civarı olursa süper olur, ama olmasa da sorun değil :) Cevapları merakla bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim :)

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


CiciAnne

Bakırköy Murat Palabıyık 0212 466 06 06 Doğduğundan beri oğlumun doktorudur kendisi. Kadın doğum uzmanımdan gebeliğimle ilgili bilgilere varıncaya kadar almıştır.


Bona

Vahap Öney Bahçelievler'de , doğumdan sonraki ilk 3 ay 3 farklı doktora götürdüm , arkadaşlarım tavsiyesiyle Vahap Bey'de karar kıldım , biz çok memnunuz ilgisinden , bilgisinden..

telefonu : 0212 644 40 03 / 644 40 04

http://www.vahaponey.com/


fragola

CiciAnne çok teşekkür ediyorum.  Sigortamız hastanede geçerli olacaktır, o nedenle hastaneye gidersek eğer acaba muayenehanedeki gibi ilgili olacak mıdır? Veya muayenehanesinde sigorta geçiyor mudur acaba?


Bona_dea çok teşekkürler, muayenehanesi var yalnızca anladığım kadarıyla. Sigorta geçiyor mudur bir bilgin var mı acaba?


Bona

Fragola bildiğim kadarıyla anlaşmalı sigortaları var ancak hangisi emin değilim..
benim özel sigortam var , ben faturayı alıp sigorta şirketime gönderiyorum onlar da hesabıma geçiyorlar ödediğim tutarı..
Dilersen ara bi sor , Eda var telefonları açan ve asistanlığını yapan..kendisiyle görüşebilirsin..


fragola

Tamam cok tesekkur ederim Bona_Dea arayıp görüşeceğim :)fragola

Başka önerisi olan var mı? Paylaşırsanız çok memnun olurum :)


sudecigdem

jfk hastanesi erhan yüce, çok memnunum, tavsiye ederim, bahçelievlerde.


asliunlu

international hastanesinde ece çetin çok ilgili ve şeker bi doktordur, ayrıntılara önem verir.fragola

sudecigdem, asliunlu cok tesekkur ediyorum oneriler icin.


ozge_oyku

Medical Park Bahçelievler'de Dr. Emel Torun bizim doktorumuzdu İstanbul'dan taşınmadan önce. Her sorunuzu sabırla dinler, ayrıntıyla cevaplar, hastasını kesinlikle unutmaz, telefonla ulaşılabilir bir doktordur (çok yoğun olmasına rağmen), en ufak sıkıntıda antibiyotik-ilaç vermez, ki bence çok önemli, doğal yollar önerir, samimidir, çok şekerdir. Özetle kesinlikle tavsiye ederim :)Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Ankarada 16.00 'dan önce biten özel okul 0

Devlet ilkokulu 0

Memede uyumak 4

eysanada_2901
Son: ayazlali,

2ay 10 gunluk bebek 12

berilimmmm
Son: Berilimmmm,