Çocuk Doktoru Önerisi - Avrupa Yakası, Bakırköy veya Civarında

fragola soruyor: 4

Merhaba, önceden sorulan sorularda arattım fakat tam bi fikir edinemedim. 


Acıbadem Bakırköy'de doğum yaptım ve doğuma giren çocuk doktorumuza götürmeye devam ettim kuzumu. Ama muayenelerimiz çok acele acele geçiyor, aklımdakileri sormaya bazen fırsatım bile olmuyor, apar topar muayene olup çıkıyoruz bir kaç aydır ve bu beni rahatsız etmeye başladı. 

Şöyle ilgili, muayenede çocuğa ve aileye vakit ayıran, fiziksel gelişiminin yanı sıra ne bileyim desteksiz oturuyor mu elleriyle bişeyleri tutuyor mu bunun gibi şeyleri de takip eden, mümkünse hastalarını hatırlayan, iyi bir çocuk doktoru tavsiye edebilir misiniz? Bir de özel sağlık sigortamız var (Anadolu Hayat), onun geçerli olduğu bir doktor olması da önemli. Mümkünse bi de Bakırköy veya civarı olursa süper olur, ama olmasa da sorun değil :) Cevapları merakla bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim :)

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


daghanihal

bizde jinemed selçuk beye göürüyoruz çok ilgili ve bilgili bende memnunum tavsiye eedrim..hangi saatte nasıl bi sorunumuz olursa olsun mutlaka cevap verir biz çok sewiyoruz doktorumuzu


foxy

ben international da esra kotan'a götürüyorum çok memnunum.Kendisinin devlet hastanesi geçmişi var tüm vakalara hakim tavsiye ederim.


fragola

Hepinize cok tesekkur ediyorum. Biz atakoy tarafindan bir hayli uzaga tasindik, ve sansimiza cok yakin bir tanidigimiz cocuk doktoru olarak istanbulda calismaya basladi, biz de ona gitmeye basladik. Herkese tekrar tesekkur ederim ilginiz ve tavsiyeleriniz icin.


incicetin

ben istanbul pediatri merkezi  erdem beye götüryorum.Kurum anlaşmaları var,ilgili bir doktor.
ayrıca eğer hastane tarzı bır yer isterseniz ETHICA incirli Metin bey var.Sorularımı kağıda yazarım ve hepsini cevaplar cocuk olunca zaten araştırır olduk :) ama hastane kalabalığı bazen bekleme v.s. sebeplerden ötürü Erdem bey gideriz.Gece kaç olursa olsun ararız.
Benim kızımda genital dudaklarda sonradan kapanma oluşmuş.bunu o farketti ve canı yanmadan tedavisini yaptı.çok memnunum kendisinden
Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Ankarada 16.00 'dan önce biten özel okul 0

Devlet ilkokulu 0

Memede uyumak 4

eysanada_2901
Son: ayazlali,

2ay 10 gunluk bebek 12

berilimmmm
Son: Berilimmmm,