2 yaş masa sandalye takımı öneri

nurturia soruyor: 9

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


Sanemm

İkeanın çocuk sandalyesini ve masasını kullanıyoruz. Ancak masa olarak lack yan sehpayı aldık (bir annenin tavsiyesi ile) boyutlar, renk ve kullanılan materyal çocuk masası ile aynı ancak fiyat olarak daha uygun.


Lake olduğundan hiçbirşey yapışmıyor, ağır olmadığından çocuk kolayca çekiyor ancak üzerine oturabileceğiniz kadar da sağlamlar (büyükler olarak gayet rahat oturuyoruz), yan sehpa ihtiyaç halinde ev mobilyası olarak da kullanabileceğiniz kadar da şık.

İki yaşından beri kullanıyoruz...Bahsi geçen ürünlerin linkleri ;nilayy

Biz ikea kritter mada ve 2 sandslye aldık. 2 sandalye olması birlikte aktivite yaparken iyi oluyor. Bizde , oğlumda memnunuz masa takımlarından.


maviboncukk

İkeadan aldık


Shiningmountain

Aynen Ikea Kritter masa ve sandalye. Ama yer acisindan 1 sandalye yeterli derim ben.bereneymen

İkea mammut kesinlikle,bence en az 2 sandalye,arkadaşı gelir yada siz birkte bişiler yaparsınız( hamur,boyama,yap boz vb)


denizsema

 ikea mammut aldık, 20 aylıktan beri kullanıyor. Eşim bile oturuyor birşey olmuyor. çok memnunuz, biraz büyükçeler ama yer açısından, şimdilerde ikea da daha küçük ürünler var.


biranneikiyavru

Biz de mammut kullanıyoruz, etkinlik yaparken ben de oturuyorum gayet sağlam. Masa olarak dikdörtgen olanı aldık geniş olması avantaj, bütün malzemelerimiz rahatça sığıyor ve bize yeterince alan kalıyor.


mutluannelif

İkea Kritter Kırmızı Masa ve Sandalye :)

Oldukça sağlam.


lokuum

ikeadan çok memnunum hem plastik hem ahşap var, 1 yaşından beri kullanıyoruz geç bile kalmışsınız :) sağlamlar çok da seviliyor bizde sandalye var 3 tane arkadaşları da sık gelir zaten bize o sebepten, taburemiz de var ama sandalye de lazım.


Cevaplamak için Üye ol