resim yapmaya hevesli çocuklar için...

kiki soruyor: 5

resim yapmaya hevesli çocuklarınızı desteklemek için neler yapıyorsunuz? evdeki faaliyet ve teşvikten ziyade, dışarıdan aldığınız desteği sormak istiyorum; atölye, kurs, ders, etkinlik vs.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


jildando

ben kızımı bu kış kursa göndermiştim,ayda 3 ders resim, 1 ders seramik olmak üzere, haftada 1 gün 1,5 saat gitti, çok da keyif aldı. Evde de resim yapması için teşvik ediyorsunuz ama orda yaptıkları çok farklı, herşeyden önce uzun bir süre dağılmadan çalışıyor ve çeşitli teknikler öğreniyor.
Okul başlayınca tekrar başlayacağız umarım.
Ayrıca sadece resim değil ama ellerini kullanarak birşeyler üretmeyi sevdiği için, Santral İstanbul un atölyelerinden birine de katılmıştık, o da çok zevkliydi.
İstanbul Modern, Koç Müzesi, ve Borusan ında var atölyeleri, geçen kış hem çoğuna yaşı tutmuyordu, hemde kardeş küçüktü, çok katılım gösteremedik, ama bu sene bol bol katılmayı planlıyoruz.


kiki

teşekkürler hduran. biz de sonbahardan itibaren santral istanbul ve diğerlerindeki atölyelere katılmayı planlıyoruz, ilgi çekici konular oluyor gerçekten. kızınızı gönderdiğiniz kurs hangisiydi? (biz istanbul anadolu yakasında oturuyoruz)


jildando

Biz Avrupa tarafında oturuyoruz, ve Boyacıköy de ufak bir atölyeye gitti, size uzak kalır. Ama Anadolu yakasında daha çok seçenek var, "kağıt Vs" di diye hatırlıyorum, sanırsam üsküdar tarafında, oraya bir bakın isterseniz.


yuksel_

Merhabalar, 


Biz Rüya'yı haziranda 1 ay http://cizgicocukatolyesi.com/ 'ne götürdük, yerleri Kadıköy-Moda'da. Sahipleri Yasemin ve Zeynep hanımlar çok tatlı insanlar...bize biraz uzak kalıyor, yakın olsak yine giderdik muhtemelen..tavsiye ederim.


poseidon

evin bır kosasını bu tarz ayarlayıp serbest resım calısmasını saglayabılırsnız : http://sudagidan.blogspot.ch/2012/11/resim-istasyonumuz.html#moreCevaplamak için Üye ol