bebeğin anneye ilgisizliği..

sevcanvet soruyor: 7

bu bebecik hep böyle babasına konuşmalar cilveler, beğendiği yabancılara (karakaşlı karagözlüleri sevmez, sarışınları sever :)) gülücükler anneye gelince tık yok... bebekler anneye küsermiş depresyına girince, kafasını çevirir anneyi görmezden gelirmiş ama o kadar abartı bir durumumuzda yok, tüm bebişlermi böyle yoksa benimki beni adam yerinemi koymuyo her ne kadar esprili yazsamda bu işe çok bozuluyorum..

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


fragola

O aylarda bizimki de benim yuzume bakmazdi, icten icten ya bu cocuk beni sevmiyo mu nedir diye dusundugumu bile hatirliyorum, simdi etegimden ayrilmiyor, merak etmeyin oluyo arada oyle, sonra geciyo ah diyosunuz az yuzume bakmasa da 2 dakka sabit otursam :)


burcuveduru

sanırım  tüm gün çok dip dibe olunca artık çok dikkat çekemez oluyoruz anneler olarak. bizim kız da babası gelince ona ayrı bir gülüyor. ben de tüm gün şebeklik yapa yapa çekiciliğimi yitirdiğimi düşünüyorum :) 


mariposita

alala oluyo muymuş ki öyle yaw? bbeklerin karşı cins ebeveyne daha ilgili olduğunu biliyorum da.. seninki erkek ama sevcan?
bnmki de babayı görmüyo.adam bozuluyo her defasında heh heh:)


ozgu_naz

benim meme hariç hiçbir özelliğim yoktu o aylarda:)sadece acıkınca beni isterdi ve babadan ayrılmazdı.şimdiyse illa anneci oldu.dönem dönem değişiyorlar.


DoRuK_DiLeK

hava da kıskançlık kokusu var:) itiraf edeyimki bende çok kıskanıyorum. aynı sizin durumunuzdayız. ilk babaya tepki verdi. ilk baba dedi. uyanıyor baba diye bağırıyor. zannederseiniz ki herşeyini baba yapıyor. hee ilk babayı kıskandı. o an yer yarılsa da yerin dibine girsem die düşündüm. çünkü herkes aaaa babayı kıskandı demekki onu daha çok seviyo demişti :) ben şöyle bir yorum getirdim konuya :) bu eşşek sıpası sezeryanla vip çıkış yaptı anne karnından eee ben narkozun dayken alıp bebek odasına götürmüşler ilk baba görmüş onu oda ilk babayı görmüş. acaba o yüzden mi babayı daha yakın görüyo kendine anne sanıyor demekki. :) çizgi filimlerde olurya yumurtadan yavru çıkar ilk gördüğü canlıyı annesi sanar öyle diyorum işte :)


sevcanvet

dün banyo yaptırıyoruz sudan korktu direk babaya bakıyor yardım istemek için, babadan kıskanmıyorum ama diğer kadınların memişinede tişörtlerinin üstünden sarkıntılık edince bana bi haller oluyor :))


lenfoma

Hanımlar selam, okur musunuz bilemiyorum ama; sorunlarınız ne aşamada acaba ?Cevaplamak için Üye ol