3 yas nasil bir anaokulu

erintra soruyor: 4

Kizima yeni bir okul arayisimiz devam ediyor.ACikcasi ingilizce 3 yas icin ne kadar onemli.buna karar veremiyorum .bende ilkokulda koleje gitmistim ve gayet guzel ogrendim. Okullardan birinde 16 saat ing varmis diger okuluda cok begendim ancak 5 saatmis . Ucretleri yari yariya. Acaba diger okulu secmemekle hatami yaparim. Deneyimlerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


kedidirkedi

Dil süreklilik isteyen bir şey. Anaokulunda 16 saat ingilizce görüp ilkokulda devlet okuluna gidecekse hiç kasmayın, unutacak. Genel olarak kulak aşinalıgı ise 5 saatte de pekala oluşur diye düşünüyorum.


teddy

Dil öğrenmek için en verimli dönem 6 yaşa kadar olan dönemmiş. biz bu nedenle 2,5 yaşındayken kızımı AKD anaokuluna verdik, pahalı doğrusu. 1 amerikalı 1 türk öğretmeni var, şu anda 3,5 yaşında ve ingilizceyi bayağı anlar hale geldi bayağı kelime de öğrendi, biz memnunuz. ama sürekli olması konusu muhakkak, hatta yazın unutacak mı acaba diye endişeliyim. 


mes

erintra hangi okulu seçtiniz?


yaprakk

Sevgılı Anneler,

Cocugunuzun yabancı bır dıl ogrenmesıyle ılgılı kaygılarınızı ve kararsızlığınızı cok ıyı anlıyorum..Bu tarz sorunları daha once tecrübe etmıs ıkı çocuk annesıyım..Ama aynı zamanda bır ıngılızce ogretmenı ve dıl bılımcı olarak bır gercegı belırtmelıyım kı dıl egıtımı nekadar erken o kadar etkılı ve kolay..Lutfen ılerıkı yaslarda nasılsa hallederiz dıye en degerlı zamanları kaçırmayın..Agırlıklı dıl egıtımı veren anaokullarının cok pahalı olduğu kanısı doğru, ama artık bunu doğru metodolojı ve normal anaokullarıyla aynı fıyata yapan Helen Doron Anaokulları var. Ben HelenDoron Fenerbahçe Anaokulu kurucusuyum, ve bu yaslardakı çocuklara ozel tasarlanmış farklı alanlardakı ıngılızce programlarımızın çocuklar uzerınde cok etkılı ve verımlı olduğunu kendı ogrencılerımde gozlemlıyorum..Konuyla ılgılı her turlu sorularınıza cevap vermek ıcın bızı arayabılır (216 3630802)  yada asagıdakı linkten ders etkınlıklerımızı takıp edebılırsınız..

https://tr-tr.facebook.com/Helen.Doron.Turkiye?filter=3Cevaplamak için Üye ol