bebek bezi fiyatları ve nerden ugyuna alıyorsunuz

bersu_792 soruyor: 10

ıst nerden uygun bebek bezını alıyorsunuz suan prıma 4 numara kullanıyoruz kampanyalar fılan varmı elımdekı stok bıttı sızden cvp beklıyorum hengı markayı nerden kaca alıyorsunuz

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


kuzununannesi

migrosta vardı diyebiliyorum

ya dun bitmiştir yada bugun bitecek..

bir alana ikincisi yarı fiyatınaydı

bi bakın isterseniz..


ecenin_annesi_mine

ben huggıes kullandım son 3 ay
5-6  numarasına kadar vardı .avcılar ambarlı sahılden gıderken sanayı gırısınde satıs noktası var ve defoya ayrılmısları satıyorlar.pakette 17 tane var 3 tl mi öyle bısıydı .
üzerinden 6 ay gectı net fıyatı hatırlamıyorum ama o cıvarda.defosu da huggıes ıcın yapılan winnie baskısı yamuk ya da tiger ile winnie'nın sarılması gerekıo bezde, sarılamamıslar baskı ust uste gelmıs vs.... defosu da bu !


bersu_792

valla cok ıyımıs avcılara gıttıgımde bakayım


zeynep_bartu

migros ya da carrefouru takip ediyorum. alırken fiyatı, adete bölüyorum. prima 4+ adeti 30 kurus ve altındaysa indirim var demek benim icin.


yasemin_ekin

bartum2008: "birim bebek bezi fiyatını" hesaplayan bir tek biziz zannediyordum:) Bu haftasonu carrefooursa'da priima 4+ tanesini 40kuruş hesapladık, çok pahalı geldi, huggies aldık.Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

carefourda primanın koli ile satılan boyları var 4+ 120 adet onalından alıyorum. Onlar dönem dönem 31.90 lira oluyor ben onları takip ediyorum. Buldukça alıyorum. Ama normal fiyatı 48 lira sık sık bakıp düşünce kaçırmamak lazım..


ikicocukannesi

bende carrefour'u takip ediyorum,
gecen sefer 30 kusurden almıstım, koli halinde. 120 adet.
lakin surekli olmuyor, sık sık takip etmek gerekiyor.


zeynep_bartu

yasemin_ekin, yalnız değiliz galiba. ikiçocukannesi de bizden:)EmineKartal

bizim mahalledeki marketleri takip ediyorum sürekli. en düsük gördügüm fiyat 17,99. birim fiyata vurunca 28 kurusa falan tekabül ediyor. ara ara kampanya yapiyorlar. bu fiyata kampanya görürsem stokluyorum. ama Beyza zaten çok bez kullanmiyor, daha çok tuvaleti kullaniyor. taa yaz basinda 2 paket almistim, geçen hafta aldim yeniden. ara ara 17,99-19,99 ve 21,99 oldugu oluyor.
ben de yalniz degilmisim:) birim fiyat hesaplayan bir tek ben varim saniyordum:)


bersu_792

bırım fıyatı cok önemlı yoksa ınsan kar yapıyorum derken zarar yapıyor ayın 12de realde 16,50 lırsaydı her boy mege paket ıkı adette ıslak mendıl hedıyelı 6 paket eldım:) malum cok lazım oluyoCevaplamak için Üye ol