Ateş ölçer ve göğüs pompası

Minette soruyor: 10

Merhaba,


Bebeğimizin gelmesine az bir süre kaldı. Son eksiklerimizi tamamlıyoruz. Ancak iki üründe marka ve model konusunda fikrim yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1) Dijital ateş ölçer
2) Manuel Göğüs pompası

bu iki üründe hangi markaları neden tercih ettiniz memnun kaldınız mı?

Bu soruyu cevapla


20 Cevap


Minette

Cevabın için teşekkür ederim balbebek. Ateş ölçer ne kullanıyorsun, memnun musun?


firis

manuel bende önermem gerçi ne amaçla kullanacağın önemli eğer arada göğüsleri rahatlatmak için kullanacaksan manuel olabilir ama işe gidip düzenli sağacaksan elektrikli öneririm.ben lansinoh kullanıyorum ve çokk memnunum.hayırlı doğumlar arkadaşım...
azzraa

Ben  braun thermoscan 4520 modelini kullanıyorum ve çok memnunum.Tavsiye ederim.


Minette

Şu anda çalışmıyorum. O yüzden sürekli sağmayacağım. Fazlası olursa diye inşallah.


Hamster

Ateş ölçer Wollex kullanıyoruz sadece alnına tutmanız yeterli,iki ayarı var aynı zamanda banyo yaptıracağınız suyun ve mamanında sıcaklığınıda ölçebiliyorsunuz.Kesinlikle manuel pompa almanızı önermem ,elektirikli çift pompalı Lansinoh kullanıyorum çok memnunum çift pompalı olması ciddi fayda sağlıyor zaman kazanmış olursunuz.

Umarım bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız.nilayy

Ben Elektrikli pompa da kullandım ama açıkcası favorim Lansinoh manuel göğüs pompası... Elektrikliler çok yavaş sağıyorlar ama manuelle çok kısa sürede işimi halledebiliyorum. Benim arkadaşlarımda elektrikliden vazgeçip bunu kullanıyorlar, ama tercih meselesi tabi... Ateş ölçer olarak da Braun termoscan 4020 kullanıyorum, çok memnunum.


yasminzeynep

kesinlikle lansinoh (elektrikli)..pişman olmayacağınız bi ürün. hayırlı doğumlarr:)


Minette

Benim ablam da Brother max kullanıyordu. Hem evin sıcaklığını, nem oranını hemde bebeğin ateşini ölçüyordu. Çok memnundu. Ama pili bittikten sonra değiştirmiş, her seferinde pil zayıf diyormuş şimdi.fluffy

Ben de ates oocer olarak vicks koltuk altindan olcenden kullaniyorum daha evvel chicco kulak ici olcerden almistim hemen bozuldu pompa ooarakda avent hem elektirikli hem manuel olarak kullanilabilen pompadan kullaniyorum memnunum tavsye ederim.


cmr

Medela elektrikli kesinlikle.Ateşölçer de Fakir dijital.Çok memnunum,tavsiye ederim.Cevaplamak için Üye ol