Ateş ölçer ve göğüs pompası

Minette soruyor: 10

Merhaba,


Bebeğimizin gelmesine az bir süre kaldı. Son eksiklerimizi tamamlıyoruz. Ancak iki üründe marka ve model konusunda fikrim yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1) Dijital ateş ölçer
2) Manuel Göğüs pompası

bu iki üründe hangi markaları neden tercih ettiniz memnun kaldınız mı?

Bu soruyu cevapla


20 Cevap


Windy

Ben medela pilli elektrikli mini pompa kullandım. Çalıştığım için ödediğim paranın hakkını hatta fazlasını  kesinlikle veren tek ürün göğüs pompası oldu diyebilirim. 

Ateş ölçer olarak weewell kullanıyoruz. Memnunuz. Dijitallerle çocuğa dokunmadan sık sık ateş ölçebilmek büyük rahatlık.


senemyasar

Merhaba, Göğüs pompası kesinlikle medela pilli ve elektrikli olan modeli öneririm yada avent (yalnız bu medeladan biraz pahalı). Ateş ölçerde ben Arzum kullanıyorum kesinlikle almayın kimseye de önermiyorum. Sürekli farklı rakamlar veriyor sanırım en iyisi braun yada brother max kullanıyor arkadaşım çok memnun. Eğer bebeğiniz duruyor ve izin veriyorsa bence en iyisi koltuk altından ölçen dijital ateş ölçerler onlarda yanılma payı gerçekten çok az.


elf_gns

Öncelikle hayırlı doğumlar olsun:)ateş ölçer weewell temassız kullanıyorum çok  memnunum.

Süt sağma pompasını doğumdan sonra alsanız olmaz mı?i sütünüz çok olursa  sadece rahatlatma amaçlı manuel alırsınız bence sütünüz durumuna göre alın..

Sütüm hemen olmadı benim arkadaş medela  vermişti çok güzel çekiyordu hem küçük pratik pilli de kullanılıyordu.daha sonra arada kullanmak için manuel aldım memnun da kalldım özellikle bol sütü olanlar daha memnun çabuk çekiyor.

Hayırl doğumlar.


ipekkusgoz

Kulaktan ölçer, koltuk altından ölçer bir kaç model var evde ama en son aldığım vicks'den çok memnunum.Pompada da manuel lansinoh ve elektrikli ameda kullandım. ikisinden de memnundum.


Kozzy

hem avent hem de medela gogus pompasını denemıs bırı olarak kesınlıkle medela mını elektrıklı gogus pompası dıyorum. cekım gucu cok daha fazla avent'e göre.

atesolçer olarak braun thermoscan kullanıyorum.alpacino60

ben eşim için alacağım elektrikli ama henüz araştırma safhasındayım. karar veremedim medela mı avent mi. bir de lansinoh var 


mert_mert

ateş ölçer braun tavsiye ederim hatta media smartda şuan kampanya var .birde süt pompasını bence şimdiden alma ihtiyaç halinde al derim.sonuç itibari ile 100 250 tl arası bişi ücreti.belki kullanmana gerek kalmayacak belli olmaz ihtiyaç halinde alınabilecek listende olsun.her yerde olan temini kolay bir ürün eczanelerde bile var :) 


sevdaybike

ateş ölçer arzum'un var memnunum, tek sorun pili azaldığında biraz sıkıntı yaratıyor...süt sağma makinasında medelanın mini süt sağma makinesini kullandım, ben kullandım arkadaşıma gönderdim, şimdi geri geldi komşum kullanıcak, gayet memnun kaldım..tavsiye ederim.Minette

Herkese çok teşekkür ederim. Gögüs pompası konusunda ablam kendinin lahsinoh manuel pompasını gönderecek eğer yeterli olmazsa yada rahat edemezsemihtiyaç duyarsam elektrikli almaya karar verdim. Ateş ölçerde sizlerden gelen yorumlara bakınca en iyi fikir braun almak. Arkadaşlarımdan da kiminle konuşsam braun dediler.


mert_mert

bencede bir kere almak istiyorsan braun olmalı hem garantisi sağlam oluyor Cevaplamak için Üye ol