Aracımız küçük geliyor, tavsiye edebileceğiniz aile arabası var mı?

Silanurr soruyor: 10

mrb arkadaşlar. aracımız peugeout 307. bize yetmiyor artık. bebiş olduktan sonra araba koltuğu da koyduk mecburen. Biz 3 kişilik bir aileyiz aslında ama daha büyük bir araç istiyoruz. fransız markası almıyıcaz artık. o nedenle bildiğiniz, kullanımı güvenli, dizel, fiyatı çok uçuk olmayan araç markası ve modeli konusunda yardımcı olur musunuz?

Bu soruyu cevapla


28 Cevap


kedidirkedi

Opel iyidir.


biltekins

ford c max biz çok memnunuz bitek otomatik vitesi yok tek kusuru o


jellybon

bizim de benzinli peugeot 307 vardı,sattık dizel ford fusion aldık,içi belki aynı ama bagajı daha geniş,yakıt tüketimi az,görünüş olarak beğenmiyorum ama saydığım özellikler cazip geliyor.


glsnysf

skoda roomster. alalı bi sene olmadı ama çok memnunuz hem geniş hemde panoramik  cam oldugundan içi çok ferah tam bi aile arabası.


nisa06

bende Mazda 3 sedan var.kesinlkle tavsiye ederimpolen

benim arabam renault scenic 2009 modeli.benimki 5 kişilik,yeni modelleri 7 kişilik.arabamdan çok memnunum,yakıtı çok az,normal vitesli ama otomatik el frenli,yokuşlarda çok işe yarıyor.her yerini çekmece ,saklama bölümü vb ile değerlendirmişler.bagajı geniş.eşimin arabası audi a6 .bazen diyor ki,senin arabadaki özellik bunda yok.
fransız malı almayacakmışsınız ama yine de yazayım dedim. arkadaşımda da ford c-max var,inceleyince benim hoşuma gitmişti,o da 7 kişilik.


smhsmh

bizimde opel imiz var

bizde c-max beğeniyoruz genişlik buyukluk anlamında
hele concord neo bebek arabamızı sığdırmakta her türlü sıkıntı yaşıyoruz 


sedademirez

toyota kullanıyorum ama s-max'i tek geçerim konfor ve genişlik konusunda..arkadaşlar c-max demişler ama biraz daha fark verip s-max alın derim ben nacizane..

 ema

Ayırabileceğiniz bütçeye göre;

1.Fıat linea
2.Toyota corolla
3.Ford focus
Herkesçe bilinen çokça satılan yaygın servis ağına sahip  marka ve modellerdir.
Bu arabaların sedan ve dizel modelleri size uyabilir.
1.Fıat doblo
2.Ford tourneo
Tarzınızmıdır bilemiyorum ama bunlarda düşünülebilir.


lopikcim

renault scenic kesinlikle çok memnunum, yazın oyun parkımızı bile yazlığa götürebiliyorduk ki devasaydı..arabanın bagajında kızımın alt temziliğini bile yapabiliyorumCevaplamak için Üye ol