Central hospital'da dogum

ekinnn soruyor: 8

Merhaba,Kozyatagi Central Hospital'da dogum yapan var mı? Hastanenin doğum sonrası bakımından,doktorunuzdan ve anesteziden genel olarak memnun kaldıniz mi?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


ilknur

Ben orada doğum yaptım. Herşey den son derece memnun kaldım. Öyle çok para delisi de değiller. Ekstra bir şeyler çıkarıp bizi zora sormadılar. Doktorum Figen Hanımdi ondan da çok memnundum. Ama tabi bir yıl oluyor benim doğum yaptığım. Bazen el değiştiriyor işler degisiyor falan siz yakında doğum yapan birilerinden daha fikir alın. Hayırlı dogumlar


ekinnn

Tesekkurler.Sezaryen olduysaniz ne tur aneztezi aldiginizi ve sonrasında sorun yaşayıp yasamadiginizi sorabilir miyim? Siz de saglikla buyutun çocuklarınızı.Sevgiler.


eloskovecanuk

Merhaba, iki cok yakin arkadasim 2ser bebeklerini ve ayrica kuzenim de kizini central'da dogurdu. Hepsi kendi istekleri uzerine genel anestezi ile dogum yapti. Hicbiri de ne anestezi ile ne de sonrasinda bebekle ilgili durumlarda hic sorun yasamadilar. Hayirli dogumlar:)


nihal58

Genel anesteziyle sezeryan doğum yaptım centralde, kızım orada doğdu, doğum öncesi ve sonrası gayet iyiydi herşey.ilknur

Ben de genel anestezi ile yaptım. Doğum sonrası acayip ödem oldu bende ama anestezinin yan etkisi olabilirmiş bazen. Hastane ile ya da anestezi doktoru ile alakalı bir durum değil. O da 15 güne geçti zaten


ekinnn

Hangi doktorda doğum yaptınız? Kimisi ertesi çok çabuk normal yaşantısına dönüyor.Bunye olduğu kadar doktorun da etkisi vardır diye düşünüyorum.İkinci doğumum evham yaptim:)


ekinnn

Hangi doktorda doğum yaptınız? Kimisi çok çabuk normal yaşantısına dönüyor.Bunye olduğu kadar doktorun da etkisi vardır diye düşünüyorum.İkinci doğumum evham yaptim:)


ilknur

Ben Figen hanımda yaptım ama benim hikayem biraz karışık:) ikiz bebeklerimi normal doğum istedim. O da sağolsun deneriz dedi. İlk bebeğim kolayca geldi ikinci gelmedi bir de sezeryana girdim. Yani ödem olayımı ons bağladım ben. Figen hanımda doğum yapan çok tanıdigim var daha memnun olmayanını duymadım.


Cevaplamak için Üye ol