göz kaşıntısı

accemianne soruyor: 5

merhabalar,
2 aylık kızım yaklaşık 1 haftadır gözlerini kaşıyor ve daha sonra kızarıklık oluyor göz çevresinde. uykusu geldiği için yaptığını düşünüyordum bu yüzden normal olduğunu sandım. şimdi bundan emin değilim. bu konuda bilgisi olan var m?dr gitmem gerekir mi? ya da bildiğiniz önlemek için bir yöntem...yadımcı olursanız sevinirim
sevgiler

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


MineAda

Geçmiş olsun

Bebim kızım yaklaşın 10 aylıktı gözlerini kaşıyor, kırpıştırıyordu. Gözlerinin içi kanlanıyordu. Güneş allerjisi teşhisi olabileceğini söyledi doktor. Bir damla verdi. güneşli zaman çıkarsak güneş gözlüğü kullandım. o yaz biraz zor oldu ama bir daha ki yaza böyle bir sorun yaşamadık.


yesim

Evet benim oğlumda da yeni oldu özellikle de akşamları oluyordu.Nedeni alerjik çıktı doktor damla verdi damladan sonra kaşıntı ve kızarıklık geçti. Bir doktoruna danış istersen.Senin bebiş çok küçük ama belki onunki de alerjiktik.  


nilaylilayla

benim kızım da gözlerini kaşıyor..alnında kaşlarında ve göz kapaklarında konak olmuştu...dr atopik egzama dedi..o tarz bişey olabilir mi?


accemianne

çok teşekkürler desteğiniz için..
hangi dr gitmemi önerirsiniz?göz dr mu çocuk dr mu?


MineAda

Bizim çocuk doktorumuz göz doktoruna göndermişti. bence göz doktoruna götürün ilaç verirse çocuk doktorunuza danışın. Kontrollü olur benceCevaplamak için Üye ol