Bayram'da çocuğunuzla neler yapacaksiniz?

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Bona

medona ben bol bol denize gireceğim oğlumla :)))
kumdan kale yapacağız, kumlara isimlerimizi kazıyacağız :)))

bunun dışında ilk gün annemlere gider el öptürürüm...başka da kimse yok zaten gidebileceğimiz :)


balbocegim

büyüklere ziyaretlerde gün içinde uykusu gelecek kuzuların. o nasıl olacak diye düşünüyorum. geçen sene uyuduğunda geri eve dönmüştük. bu sene daha büyüdü tabi ki bende bayramın ne demek olduğunu anlasın. mutlu neşeli bir bayram geçirelim istiyorum.. ve gittiğimiz evlerde hemen eline çikolata tutuşturulmasın istiyorum. bayramlıklarının üstüne yiyecek dökmesin istiyorum... bakalım bayram nasıl geçecek?


papish

biz bir hafta önceden bayram geliyo bolu'ya gidiyoruz babaneye ananeye diye konuşuyoruz..bayramdada evdeyken kolanya tuturmayı düşünüyorum gezmelerde şeker toplatcam bu yeni ciciler senini diyip giydiricem..el öpmeyi öğrettim;)..


honeygirl

yaa heveslendirdiniz şimdi benim minnağım daha 5 aylık, o da kolonya tutacak mı bize,
ahhh o günler sağlıkla gelsin de:)
bayramların özel olduğunu hissettirmek gerek gerçekten. Yeni giysiler, ziyaretler, şeker toplamalar, harçlıklar bunlar güzel şeyler.
Haaa bir de bana veren olmadı ama ona özel paket hazırlayabilirsin. içinde mendili, şekeri olan ne bileyim sen koyacağın şeyleri bulursun onu özel hissettirecek bugünü ( bayramı) hatırlatacak şeyler. Bayramda bol bol resim de çekinirsiniz, köyde de ne güzel olur bayram yaa.
Köy yaşantım olmadı ama çocukluğumun bayramını özledim:))


EsraEA

Bugün kolonya ve çikolata aldım. Alırken de anlattım, misafirler gelince bunları siz ikram edeceksiniz diye :) Yarın fırsat olursa bayramlık almaya götüreceğim. Bir de mendil hazırlamayı planlıyorum. İçine ufak hediye, balon ve badem şekeri koyacağım. Bayramda da mümkün oldukça çok kişiye, komşulara bayram ziyaretine götürmeyi istiyoruz. El öpmeyi de 1.5 yaşından beri biliyorlar zaten :) Cevaplamak için Üye ol