ıstanbul'da 2 yas icin psikiyatr

isolde soruyor: 8

Merhaba, İstanbul'da ki kardeşim için soruyorum bu soruyu. Eylül de 2 yaşını bitirecek bir oğlu var, 1 ay önce bir oğlu daha oldu ve büyük olanın dengesi bozuldu resmen. Yavaş yavaş kardeşini kabullenmeye başlamış gibi görünse de, gittikçe hircinlaşmaya ve saldirganlasmaya başladı. Vücudunda egzama da çıktı. Yeğenim için İstanbul da onerebileceginiz bir psikiyatr var mı? (Cepten yazıyorum, yazım ve imla hataları için özür dilerim)

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


ardaesra

Merhabalar, Istanbulun neresindesiniz bilmiyorum ama Mecidiyekoy'de Berta Adota Saporta hanimi oneririm ben. Biz cesitli konularda cok faydasini gorduk. Internetten arastirabilirsiniz kendisini. Telini verebilirim 0212 2724680. Kolayliklar dilerim.


isolde

Teşekkürler


ayberke

Anadolu yakasında Mavi aile danışmanlıktan Duygu Çalışır iyi bir pedagog kendisi.


hayriye80

berta hanımı ben de şiddetle öneriyorum :)
miumiu

Tuba Kaplanhan'ı tavsiye edebilirim..Youtube dan videolaını izleyebilirsiniz.Delikanlının her seferinde koşarak gideceğine garanti ederim..


halbuse

Benim de 2 yaşında bir kızım var ve diğer kızım 3 haftalık. Doğduğundan beri hırçınlaşma, ağlama krizleri vb. var. Ama psikiyatr gerekli mi gerçekten? Gelişimini paylaşırsanız daha sonra ben de bilgilenirim.


pinartan

Bu yaş grubu için önce pedagog desteği gerektiğini düşünüyorum.
Biz kızım için Mika Psikolojide Ayeş Başak Hanım'dan destek aldık. Çok ilerleme kaydettik.

http://mikapsikoloji.com/ekibimiz/uzm-psk-ayse-basak-erk/
Sonsuzlugun_sesi

Mustafa ULUSOY'u tavsiye ederim.Hem bir psikiyatr, hem kognitif ve varoluşçu terapist hem de çok iyi bir yazardır. Caddebostan'da. İletişim bilgileri kendi sayfasında mevcut.


Cevaplamak için Üye ol