Gelecekte tanıyacağımız birinin haylini göre bilir miyiz?

enyakingezegen soruyor: 8

Selam herkese.Benim erkek arkadaşım 21 yaşında orta okul 6-76-7.sınıflarda benim suretimi çoğunlukla okulda bodrum katında gördüğünü söylüyor.Benimle konuşamamış ama beni gördüğüne ve ben olduğumu kessunlikle emin olduğunu söylüyor.Hatta adımı yaşını yurt sışında yaşadığımı bile biliyormuş.Şuan 19 yaşındayım ve o benim yaklaşık 8-9 yaşımda hayalimi ggörüp benimle konuşmaya çalışıyormş.Beni evin balkonunda da ggörmü.Geceleri rüyasına girip onunla sohnet ettiğim oluyormuş.O yılı aralıklarla hep beni görmüş rüyasında ve gerçekte hayalen.Ben Azerbaycanlıyım ve rüyamda onunla azerice konuşuyormuşum.Gerçek olup oolmadğına emin olmak için müdürün odasndan bahane ile kamera kaytlarına baktırmış ve ben görüntülerde çıkmamışım.Benimle ilk tanıştığı dönem fotoğrafımı istediğinde ona atmıştım ve benden ürktüğünü korktuğunu hatta heyecandan nefes alamadığını söylüyor.Seninle tanışacağımı hep biluyordum adınl yaşını Azerbaycanda olduğunu da biliyorum diyodu.Şimdi aşırı bağlı bana.Aslında bunları anlattğnda psikolojik sorunlarlnın oldğndan korktm lakin benden bile normal dacranıyor bu adam.Garip aıradışı hiçbir ddavraışını görmedim.Sizce çocukken hayali bir arkadaşı mı oolmuş?bana mı benzetmiş? ama ben olduğuma adımı bile o dönemlerden bildiğini söyledi.Şunu da belirtmek isterim ki erkek arkadaşım balık burcu (yengeç ve balık burcnda böyle durumların yaşandığı sık olur diyorlar.) Ayrıca14-15 yaşına geldiğinde de bi kaç kez hayalimi tekrar gördüğünü ama iletişme geçemediğini gelecekte benle gerçekten tanlşacağını bildiğini söylüyor.Bunlar mümkün mü? Yani hayali arkadaşımıydım sizce?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


annedeniz

Ben de eşimle tanışmadan çok önce onu,onunla nasıl tanışacağımı ve hayatının pek çok ayrıntısını rüyamda görmüştüm.Hepsi gerçek oldu.Velhasıl,mümkündür diyorum.Bazı insanların açıklayamadığımız spiritüel yetenekleri olabiliyor.


enyakingezegen

gunesinzaptii dedim ya adam benden daha normal psikolojik sorun olduğunu sanmıyorum.Yine de sağolun.

annedeniz gerçekten mümkün mü? ben ilk kez karşılaşıyorum böyle bişeyle açıkcası beni ürkütüyor


esrasena

Bana seni kandirmaya kendine baglamaya calisiyor gibi geldi,süslü laflara kanma derim nacizane


babu

Yuzyuze de tanisiyor musunuz su anda sadece internet uzerinden mi arkadassiniz?enyakingezegen

Esrasena yalan söylemediğine adım gibi eminim

Babu henüz yüz yüze tanışamadık


babu

Bence yuzyuze tanimadiginiz birinin ne dogru soyledigine emin olun ne akil sagliginin yerinde olduguna. Bir gun bulusmaya karar verirseniz de lutfen bulusmadan once guvendiginiz bir yakininiza nereye gittiginizi, kiminle bulusacaginizi vb soyleyin. Bulusma sirasinda ara ara iyi oldugunuzu haber verme seklinde anlasin. Bunlar size paranoyakca geliyor tahmin ediyorum ama bir sey kaybetmezsiniz dedigimi yaparak. Internetten tanistigi insanlarla mutlu bir evlilik yuruten insanlar da biliyoruz, basina cok korkunc seyler gelmis olan insanlar da. Hepsi bulusmadan once karsidakinin durustlugunden ve iyi niyetinden emindi.


SelmaOnurEmre

Babuya kesinlikle katılıyorum. Yüzyüze tanışmadığınız bir insanın psikolojik sorunları olup olmadığını anlamak mümkün değil bence de. Ne hikayeler duyuyoruz. Çok dikkatli olmanı tavsiye ederim.


fatos

enyakıngezegen daha çok gençsiniz. 19 yaş nedir ki. Burada yorum yazan arkadaşlar hep anne ve eminim hepsinin içinden, annenize ulaşıp uyarmak geçiriyordur. Lütfen dikkatli olun. İnsanlar kendilerini çok farklı tanıtabilir. Bir tanışma olacaksa da bunu güvendiğiniz kişilerin yanında gerçekleştirin


Cevaplamak için Üye ol