Avrupa yakası, Gaziosmanpaşa ve çevresinde, oyun grubu kurmaya ne dersiniz?

bernaayan soruyor: 8

Avrupa yakası, Gaziosmanpaşa ve çevresinde, oyun grubu kurmaya ne dersiniz?

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


burcu_eymen

ben gaziosmanpaşa bağlarbaşında oturuyorum. anaokulu öğretmeniyim. ama oğlum henüz çok küçük biraz büyüsün mutlaka bi oyun grubu kurarız.


gakpiyal

Merhaba arkadaslar, 

Bende 2 yasinda erkek annesiyim Gaziosmaanpasa merkezde yasiyorum ve yogun bir istekle oyun grubu ariyorum... Hala dusunenleriniz varsa ozelden ilstisime gecelim grubumuzu kuralim :)


burcu_eymen

bana uyar ama çocuk küçük bnm sorun olmaz derseniz:)


Bella

Merhaba arkadaşlar G.O.P semt anneleri olarak oyun grubumuz var.İki tane 3 yaş iki tane biri yenikatıldı 2 yaş bir tane de 15 aylık olmak üzere biz sık sık buluşuyoruz sizlerlede tanışmak kaynaşmak isteriz.

 Burada buluşacaklar kesinse yeni bir grup kurup kesinleştirelim mesajla bilgi verriseniz sevinirim.bernaayan

Merhaba Bella;
İstekliyiz ancak bir türlü bir araya gelemedik.Mevcut bir gruba dahil olmanın şahsen bu anlamda  daha iyi olabileceğini düşünüyorum.Görüştüğünüz belli günleriniz varmı?


sema_melis

merhaba anneler bende katılmak isterim.bilgi verirseniz.nerelerde buluşuluyor yada neler yapıyorsunuz.etrafımda arkadaşlık yapabileceği hiç arkadaşımız yok maalesef


Bella

Kızlar şuan Gamzeye kilitlendik bunu yapabilmem için aklımın yerinde olması gerekiyor biraz.Kafamı toplayıp akşam bebeklerimi uyuttuktan sonra yeni bir grup kuracağım ve hepinizi davet edeceğim.

Sevgiler


Bella

Grubu kurduk.Bu perşembe buluşuyoruz aramaza katılmak isteyenler http://www.nurturia.com.tr/groups/647c0af0-97fa-4c85-a0f3-9ff4002203ac/1/gaziosmanpasa-semt-anneleri-oyun-grubu buyursun gelsinCevaplamak için Üye ol